Контакти

Адреса:
79005, м. Львів, вул. Дудаєва, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

НІКА, ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИЙ КЛУБ

Контакти

Адреса:
79005, м. Львів, вул. Дудаєва, 8
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79005, м. Львів, вул. Дудаєва, 8
Телефони:

Діяльність

Заняття з дзюдо для дітей від 4 років та молоді до 25 р. Над фізичним вихованням та перемогами майбутніх чемпіонів працюють кращі тренери. Підготовка параолімпійців.

Інформація

Клуб названий на честь богині перемоги в битвах і змаганнях-«Ніки», яка в давні часи сповіщала про щасливе закінчення війни та тріумф героїв. Ніка зображалася у вигляді жінки з крилами, у вінку і з пальмовою гілкою в руках – символом першості. Саме першість і успіх є результатом тренувань у нашому спортивно-оздоровчому клубі. Успіх це – і перемога над собою, і перемога на змаганнях.


В секції дзюдо клубу «Ніка» займаються як хлопці, так і дівчата віком від 4 до 25 років. В одному залі тренуються і студенти різних навчальних закладів, і учні шкіл та ліцеїв, і дошкільнята. Проте всі вони є членами єдиного і дружнього колективу. Старші досвідченіші спортсмени допомагають молодшим пізнати дзюдо та дають дружні поради.Під час тренування панує робоча атмосфера, а на змаганнях бойовий дух та колективізм.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Кухтій Світлана Ярославівна — Директор
Рік заснування:
2009
Кількість працівників:
3 чол.

Графік роботи

Понеділок:
16:45 — 18:15
Середа:
16:45 — 18:15
П'ятниця:
16:45 — 18:15
Оновлення даних: 10.03.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.