АНАНДА, МАСАЖНИЙ САЛОН
Адреса:
79057, м. Львів, вул. Гординських, 22
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АНАНДА, МАСАЖНИЙ САЛОН

АНАНДА, МАСАЖНИЙ САЛОН
Адреса:
79057, м. Львів, вул. Гординських, 22
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
АНАНДА, МАСАЖНИЙ САЛОН
Адреса:
79057, м. Львів, вул. Гординських, 22
Телефони:

Діяльність

Фото — АНАНДА, МАСАЖНИЙ САЛОН * ІННОВАЦІЙНИЙ АВТОРСЬКИЙ МАСАЖ
Масаж базований на медитації, що сприяє глибокому рослабленю всієї системи, гармонізує нервову систему, вирівнює енергетичний стан за рахунок роботи зі всіма чакрами, (центрами по периметру тіла). Використовуються аюрведичні і тантричні техніки.

* ОРГАЗМ ДУШІ
Даний вид масажу проводять дві людини, використовуючи теплу кокосову олію і синхронні техніки, одночасно, збалансовано працюючи з правою та лівою частинами тіла. Ця техніка народилась у нас в процесі нашого власного росту в області роботи як з фізичним тілом, так і з тонкими енергетичними тілами людини.

* МАСАЖ В 6 РУК ”БЛАЖЕНСТВО”
Неповторний і наповнений жіночими єнергіями сеанс, що виконуєтся 3 майстринями. В процесі використовуються аюрведичні і тантричні техніки, що в поєднані гармонізують і вирівнюють стан, а також тайські техніки, що включають в себе ритмічну акупресуру, глибокі розтяжки суглобів, та м’язів.

* МАСАЖ ДЛЯ ЖІНОК ”НІЖНІСТЬ”
Масаж розслабляючий, на основі ніжної ароматної олії, після чого ваше тіло буде бархатним та задоволеним. Масаж від кінчиків пяточок до затилку, в потоці ніжності і любові від жіночих рук і серця до вашого тіла і серця.

* МАСАЖ ДЛЯ ПАР ”МЕЛОДІЯ СЕРДЕЦЬ”
Масаж для чоловіка і жінки, що в парі. Цей вид масажу дуже ніжний, приємний і сповнюючий Ваші серця ЛЮБОВ’Ю.Він проводиться двома людьми, що працюють в парі паралельно з кожним із гостей.

* МЕДИТАЦІЯ ПІД СПІВОЧІ ЦІЛЮЩІ ЗВУКИ ТІБЕЦЬКИХ ЧАШ
Це авторська програма в поєднанні двох потоків і великого досвіду майстрів в роботі з тілом і звуком. Масаж трансформує втому, ментальне перенасичення, відновить баланс у всьому тілі.

* МАСАЖ ГОЛОВИ
Це ціле мистецтво. Якщо потрібно позбавитися від стресу або знайти відчуття спокою, масаж голови може допомогти. Масаж є старим, шанованим і перевіреним методом зцілення від головного болю і психічного стресу.

Інформація

МЕТА ПРОЕКТУ :

Допомогти Вашому організму очиститися, відновитися за допомогою приємних масажних процедур.

Обіцяю Вам час, який наповнить приємними відчуттями і душевним теплом.
Запрошую Вас в простір Гармонії та Любові.

З любов’ю, Анна (майстер масажу)

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 22:00
Вівторок:
10:00 — 22:00
Середа:
10:00 — 22:00
Четвер:
10:00 — 22:00
П'ятниця:
10:00 — 22:00
Субота:
10:00 — 22:00
Неділя:
10:00 — 22:00
Оновлення даних: 05.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.