Універсальний львівський довідник

АНАНДА, МАСАЖНИЙ САЛОН

Адреса:
79057, м. Львів, вул. Гординських, 22
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність по забезпеченню фізичного комфорту
  • Надання інших індивідуальних послуг

Продукція, послуги:

* ІННОВАЦІЙНИЙ АВТОРСЬКИЙ МАСАЖ
Масаж базований на медитації, що сприяє глибокому рослабленю всієї системи, гармонізує нервову систему, вирівнює енергетичний стан за рахунок роботи зі всіма чакрами, (центрами по периметру тіла). Використовуються аюрведичні і тантричні техніки.

* ОРГАЗМ ДУШІ
Даний вид масажу проводять дві людини, використовуючи теплу кокосову олію і синхронні техніки, одночасно, збалансовано працюючи з правою та лівою частинами тіла. Ця техніка народилась у нас в процесі нашого власного росту в області роботи як з фізичним тілом, так і з тонкими енергетичними тілами людини.

* МАСАЖ В 6 РУК ”БЛАЖЕНСТВО”
Неповторний і наповнений жіночими єнергіями сеанс, що виконуєтся 3 майстринями. В процесі використовуються аюрведичні і тантричні техніки, що в поєднані гармонізують і вирівнюють стан, а також тайські техніки, що включають в себе ритмічну акупресуру, глибокі розтяжки суглобів, та м’язів.

* МАСАЖ ДЛЯ ЖІНОК ”НІЖНІСТЬ”
Масаж розслабляючий, на основі ніжної ароматної олії, після чого ваше тіло буде бархатним та задоволеним. Масаж від кінчиків пяточок до затилку, в потоці ніжності і любові від жіночих рук і серця до вашого тіла і серця.

* МАСАЖ ДЛЯ ПАР ”МЕЛОДІЯ СЕРДЕЦЬ”
Масаж для чоловіка і жінки, що в парі. Цей вид масажу дуже ніжний, приємний і сповнюючий Ваші серця ЛЮБОВ’Ю.Він проводиться двома людьми, що працюють в парі паралельно з кожним із гостей.

* МЕДИТАЦІЯ ПІД СПІВОЧІ ЦІЛЮЩІ ЗВУКИ ТІБЕЦЬКИХ ЧАШ
Це авторська програма в поєднанні двох потоків і великого досвіду майстрів в роботі з тілом і звуком. Масаж трансформує втому, ментальне перенасичення, відновить баланс у всьому тілі.

* МАСАЖ ГОЛОВИ
Це ціле мистецтво. Якщо потрібно позбавитися від стресу або знайти відчуття спокою, масаж голови може допомогти. Масаж є старим, шанованим і перевіреним методом зцілення від головного болю і психічного стресу.

Рекламна інформація:

МЕТА ПРОЕКТУ :

Допомогти Вашому організму очиститися, відновитися за допомогою приємних масажних процедур.

Обіцяю Вам час, який наповнить приємними відчуттями і душевним теплом.
Запрошую Вас в простір Гармонії та Любові.

З любов’ю, Анна (майстер масажу)

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 22:00
Вівторок:
від 10:00 до 22:00
Середа:
від 10:00 до 22:00
Четвер:
від 10:00 до 22:00
П'ятниця:
від 10:00 до 22:00
Субота:
від 10:00 до 22:00
Неділя:
від 10:00 до 22:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Анна
Дата перевірки:
24.09.2018