Універсальний львівський довідник

ВАШ БАГАЖ, КАМЕРИ ЗБЕРІГАННЯ

Адреса:
79007, м. Львів, просп. Свободи, 35, к. 2а
Телефон основний:
(098) 6575551
Телефони:
(063) 2881115

Про компанію

Керівник:
Бокоч Михайло Михайлович — Директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Наші Камери схову надають послуги туристам та мешканцям Львова із короткотермінового (до 30 днів) зберігання багажу, ручної поклажі, предметів та інших особистих речей.

Відтепер, Ви не повинні витрачати час і гроші, щоб їхати на ж/д чи автовокзал, щоб здати свої речі на зберігання. Гуляючи вулицями старовинного Львова, Вам немає потреби носити зайвий багаж із собою. Шукати кафе чи магазин, в якому Вам дозволять потримати валізи вже не потрібно. Відтепер кожен турист може не хвилюватись, що робити із важкою дорожньою сумкою.

Ви завжди зможете залишити свій багаж на зберігання в Камері схову «ВАШ БАГАЖ».

Ми працюємо для того, щоб допомогти Вам зробити свій відпочинок зручнішим.

Рекламна інформація:

За останні півроку, щонайменше 50 туристів та мешканців нашого міста кожного дня користуються послугами Камер схову «Ваш багаж». А це вже тисячі схвальних відгуків з першого дня роботи. Ті, хто хоча б раз користувався послугами Камери зберігання «Ваш багаж» – обов’язково рекомендують нас своїм друзям!

Користуючись послугами Камери зберігання «Ваш багаж», Ви отримуєте ряд переваг:
• Наші Камери знаходяться на головній вулиці Львова за адресою просп. Свободи, 35, що відразу біля Львівського Оперного Театру. Таке розташування дозволяє зберігати свій багаж в самому центрі міста, в пішій доступності до всіх історичних місць.
• Ми працюємо сім днів на тиждень, без перерв і вихідних!
• Якщо Ви приїхали у Львів з самого ранку та орендуєте квартиру, хостел, чи номер в готелі, а Ваше поселення після обіду – не хвилюйтесь: ми відкриті з 7-ї години ранку. Відразу по прибутті, Ви спокійно можете їхати в Центр міста, залишити речі в нашій камері схову, та без зайвого багажу починати своє знайомство з Львовом. Якщо ж Ви виїхали з апартаментів, а Ваш поїзд, автобус чи літак ввечері: не потрібно їхати на вокзал, щоб здавати зайві речі в камеру схову, а потім знову повертатися в Центр. Ми працюємо до 10-ї години вечора. Тому, залишивши свій багаж на зберігання у нас, Ви максимально ефективно використаєте ті години, які залишилися до від’їзду.
• Зберігаючи свої речі в Камері схову «Ваш багаж», протягом цілого дня Ви будете мати постійний доступ до них. Ви зможете користуватися своїм багажем (щось залишити чи забрати) без обмежень і в будь-який час.
• Залишати свої речі в нашій камері схову дуже легко. При здачі багажу, він реєструється черговим в «Книзі реєстрації багажу», а Ви, отримуєте спеціальний жетон з номером. Такий спосіб зручний, адже тепер Вам не потрібно придумати і запам’ятати спеціальний код, а також, вивчати складну інструкцію для користування автоматичними скриньками зберігання.
• Ми впевнені, Вас приємно здивує вартість зберігання багажу в нашій Камері схову: ми пропонуємо залишити свої речі на зберігання по дуже доступній ціні і в дуже зручному місці.
• У Камері зберігання «Ваш багаж» передбачено близько 90 місць для зберігання речей. Скориставшись нашим сайтом, Ви зможете заздалегідь забронювати місце для свого багажу і бути впевненим, що Ваш відпочинок буде справді легким.
• Особливу увагу ми приділяємо безпеці Ваших речей. Ми гарантуємо 100%–кову надійність зберігання багажу в Камері схову «Ваш багаж». У нас ведеться цілодобова охорона та відеоспостереження приміщення. Будь-коли Ви зможете переглянути, що відбувалось з Вашим багажем протягом всього часу його зберігання.

Залишати свій багаж в Камері зберігання «Ваш багаж» зручно, близько і надійно.

З нами Ваш відпочинок буде легшим!!!

Ключові слова:

камери зберігання, камери схову, зберігання багажу, камера схову в центрі львову, де зберігання багажу, де можна залишити багаж у львові, комірка для зберігання, скриньки для зберігання речей, місце для зберігання речей, осередки зберігання, скільки коштує камера схову, вартість камери схову, камера схову ціна, камери схову у львові, ящик для зберігання львів, вартість зберігання, камера для зберігання сумок, камера схову багажу, камера схову вокзал аеропорт, ящики для зберігання речей, зберігання речей, зберігання особистих речей, послуги зі зберігання речей, послуги зберігання речей, здати речі на зберігання, речі на зберігання, організація зберігання речей

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3115503070

Графік роботи

Понеділок:
від 07:00 до 22:00
Вівторок:
від 07:00 до 22:00
Середа:
від 07:00 до 22:00
Четвер:
від 07:00 до 22:00
П'ятниця:
від 07:00 до 22:00
Субота:
від 07:00 до 22:00
Неділя:
від 07:00 до 22:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Бокоч Михайло Михайлович — Директор
Дата перевірки:
26.01.2018