Універсальний львівський довідник

ВАШ БАГАЖ, КАМЕРИ ЗБЕРІГАННЯ

Адреса:
79007, м. Львів, просп. Свободи, 35, к. 2а
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Бокоч Михайло Михайлович — Директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Наші Камери схову надають послуги туристам та мешканцям Львова із короткотермінового (до 30 днів) зберігання багажу, ручної поклажі, предметів та інших особистих речей.

Відтепер, Ви не повинні витрачати час і гроші, щоб їхати на ж/д чи автовокзал, щоб здати свої речі на зберігання. Гуляючи вулицями старовинного Львова, Вам немає потреби носити зайвий багаж із собою. Шукати кафе чи магазин, в якому Вам дозволять потримати валізи вже не потрібно. Відтепер кожен турист може не хвилюватись, що робити із важкою дорожньою сумкою.

Ви завжди зможете залишити свій багаж на зберігання в Камері схову «ВАШ БАГАЖ».

Ми працюємо для того, щоб допомогти Вам зробити свій відпочинок зручнішим.

Рекламна інформація:

За останні півроку, щонайменше 50 туристів та мешканців нашого міста кожного дня користуються послугами Камер схову «Ваш багаж». А це вже тисячі схвальних відгуків з першого дня роботи. Ті, хто хоча б раз користувався послугами Камери зберігання «Ваш багаж» – обов’язково рекомендують нас своїм друзям!

Користуючись послугами Камери зберігання «Ваш багаж», Ви отримуєте ряд переваг:
• Наші Камери знаходяться на головній вулиці Львова за адресою просп. Свободи, 35, що відразу біля Львівського Оперного Театру. Таке розташування дозволяє зберігати свій багаж в самому центрі міста, в пішій доступності до всіх історичних місць.
• Ми працюємо сім днів на тиждень, без перерв і вихідних!
• Якщо Ви приїхали у Львів з самого ранку та орендуєте квартиру, хостел, чи номер в готелі, а Ваше поселення після обіду – не хвилюйтесь: ми відкриті з 7-ї години ранку. Відразу по прибутті, Ви спокійно можете їхати в Центр міста, залишити речі в нашій камері схову, та без зайвого багажу починати своє знайомство з Львовом. Якщо ж Ви виїхали з апартаментів, а Ваш поїзд, автобус чи літак ввечері: не потрібно їхати на вокзал, щоб здавати зайві речі в камеру схову, а потім знову повертатися в Центр. Ми працюємо до 10-ї години вечора. Тому, залишивши свій багаж на зберігання у нас, Ви максимально ефективно використаєте ті години, які залишилися до від’їзду.
• Зберігаючи свої речі в Камері схову «Ваш багаж», протягом цілого дня Ви будете мати постійний доступ до них. Ви зможете користуватися своїм багажем (щось залишити чи забрати) без обмежень і в будь-який час.
• Залишати свої речі в нашій камері схову дуже легко. При здачі багажу, він реєструється черговим в «Книзі реєстрації багажу», а Ви, отримуєте спеціальний жетон з номером. Такий спосіб зручний, адже тепер Вам не потрібно придумати і запам’ятати спеціальний код, а також, вивчати складну інструкцію для користування автоматичними скриньками зберігання.
• Ми впевнені, Вас приємно здивує вартість зберігання багажу в нашій Камері схову: ми пропонуємо залишити свої речі на зберігання по дуже доступній ціні і в дуже зручному місці.
• У Камері зберігання «Ваш багаж» передбачено близько 90 місць для зберігання речей. Скориставшись нашим сайтом, Ви зможете заздалегідь забронювати місце для свого багажу і бути впевненим, що Ваш відпочинок буде справді легким.
• Особливу увагу ми приділяємо безпеці Ваших речей. Ми гарантуємо 100%–кову надійність зберігання багажу в Камері схову «Ваш багаж». У нас ведеться цілодобова охорона та відеоспостереження приміщення. Будь-коли Ви зможете переглянути, що відбувалось з Вашим багажем протягом всього часу його зберігання.

Залишати свій багаж в Камері зберігання «Ваш багаж» зручно, близько і надійно.

З нами Ваш відпочинок буде легшим!!!

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3115503070

Графік роботи

Понеділок:
від 07:00 до 22:00
Вівторок:
від 07:00 до 22:00
Середа:
від 07:00 до 22:00
Четвер:
від 07:00 до 22:00
П'ятниця:
від 07:00 до 22:00
Субота:
від 07:00 до 22:00
Неділя:
від 07:00 до 22:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Бокоч Михайло Михайлович — Директор
Дата перевірки:
26.01.2018