Універсальний львівський довідник

ВОДА У СКЛЯНІЙ ТАРІ

Адреса:
79035, м. Львів, вул. Бузкова, 2
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Подольський Сергій Олегович — керівник

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво мінеральних вод та інших безалкогольних напоїв
  • Оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
  • Оптова торгівля напоями

Продукція, послуги:

Доставка води ”ECOBUTEL” тільки у склі.

Вода ”ECOBUTEL” поставляється тільки в скляних бутлях (11.3л), які можна використовувати зі стандартними аксесуарами (кулер, диспенсер, помпа).

Екологічно чистий продукт повинен зберігатися в екологічно чистій тарі!

Рекламна інформація:

В усьому світі давно точаться суперечки з приводу бісфенолу А (BPA), який застосовується як основна речовина при виробництві полікарбонатних бутлів. Одні доводять, що вона є дуже шкідливою і від неї розвиваються дуже небезпечні хвороби, другі це заперечують і стверджують, що в малих дозах вона є безпечною, але досліди тривають. Хочете приймати участь в цих дослідах, чи пити високоякісну воду ECOBUTEL зі скла, не ризикуючи здоров’ям своїх рідних - вибір за Вами !!!

Завод з виробництва води розташований біля підніжжя Карпат і був побудований ще за часів Австро-Угорської імперії. Вода, яку ми видобуваємо, має дуже високі якісні характеристики, тому нашим першочерговим завданням було зберегти ці якості.

У виробництві води ECOBUTEL застосовуються новітні дорогі технології, які дозволяють стабілізувати природні та смакові властивості води без застосування усіляких консервантів в поєднанні зі 100% екологічною скляною тарою, щоб вода, яка потрапила до Вас, володіла первозданними властивостями, іншими словами, щоб у Вас створювалося враження, що Ви п’єте воду безпосередньо з джерела.

ВОДА ECOBUTEL – АБСОЛЮТНА ЯКІСТЬ В УСЬОМУ !!!

Ключові слова:

доставка води у скляній тарі львів, замовити воду в офіс, вода додому, купити воду додому з доставкою по львову, доставка питної води, вода на розлив у склі, смачна вода у скляній тарі з доставкою, доставка бутильованої води, питна вода в скляних бутлях на дім, доставка питної води львів ціни, доставка води львів хороші відгуки, служба доставки води, кулери для питної води, очищена вода, бутильована питна вода, чиста вода замовити, вода питна з доставкою, диспенсер для води, доставка чистої води додому ціна

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Ecobutel

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
39812725

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Подольський Сергій Олегович — head
Дата перевірки:
17.12.2019