Універсальний львівський довідник

КАРАМЕЛЬ, СТУДІЯ ТАНЦЮ НА ПІЛОНІ

Юридична адреса:
79066, м. Львів, вул. Полуботка, 15
Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Петрушевича, 3
Поштова адреса:
79005, м. Львів, вул. Петрушевича, 3
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Оксана Карамеліна — керівник
Рік заснування:
2009

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Проподить індивідуальні та групові тренування, експрес-тренування, вивчення базових рухів, опанування технік танцю на пілоні та TWERK, а також Aerial Dance, Aerial Hope, Stretching, Fly stretching, Pole Dance, Exotic Pole, Zumba, Yoga, ABT. Семінари з навчання інструкторів, продаж одягу, обладнання і аксесуарів для занять, а також фотосесії і заняття з дівчатками.

Рекламна інформація:

Одна з мережі студій на Україні. Затребуваність послуг викликана тим, що все більша кількість жінок бажають бути чарівними і мати ідеальне тіло. А наші тренування якраз і переслідують таку мету, в студії Карамель Вам допоможуть стати досконалою.
Тренування проходять в комфортних залах з всім необхідним обладнанням, під керівництвом досвідчених тренерів за всіма танцювальними напрямками, а також для Вас повітряна акробатика, жорсткий фітнес для активного схуднення і йога. У нас панує дружня атмосфера, спілкування між тренерами і «карамельками» відбувається не тільки в студії, а й у соцмережах і в реальному житті.
Регулярні тренування допоможуть притримуватися раціонального харчування і вести здоровий спосіб життя, відновити гнучкість суглобів і силу м’язів, позбутися зайвого жиру і відчути себе впевненою в своїй чарівності жінкою.
Дівчатка стають «карамельками» з 3,5 років. Вони опановують різні хореографічні стилі, гімнастичні вправи, англійську мову. Активні заняття у нас корисні для дітей, адже вони розвивають навички і силу свого тіла і не переносять тих навантажень, яких не уникнути, займаючись спортом. Наші танцюристки їздять на змагання в інші міста, проводять час в літніх таборах, дружать і святкують разом дні народження.
Пол Данс у Львові, це студія «Карамель» - прийди і стань досконалою!

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Caramel Pole Dance, Україна

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 22:00
Вівторок:
від 09:00 до 22:00
Середа:
від 09:00 до 22:00
Четвер:
від 09:00 до 22:00
П'ятниця:
від 09:00 до 22:00
Субота:
від 09:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
19.01.2017