Універсальний львівський довідник

ФАЗЕНДА НА ГОНЧАРАХ, ВІДПОЧИНКОВИЙ КОМПЛЕКС

Фактична адреса:
81150Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Гончари
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Проведення бенкетів, відпочинок для всієї сім’ї, відпочинок на природі на території лісу.

Рекламна інформація:

Ресторан «Фазенда на гончарах» - частина сучасного готельно-ресторанного комплексу, що знаходиться неподалік міста (6 км від центру), серед лісу. Архітектурна композиція абсолютно органічно виглядає на фоні ландшафту, приносить естетичне задоволення тим, хто його бачить і служить відмінним фоном для святкових фотосесій.

Заклад спеціалізується на проведенні банкетів. Будь-яка особлива подія життя може стати приводом для поїздки до фазенди, якщо число гостей не перевищує 160 осіб. Досвідчені і компетентні менеджери по організації цілком зрозуміють ваше бачення формату святкування, врахують всі побажання, запропонують свій досвід і креативні ідеї, щоб вдосконалити і втілити вашу мрію.

У нас є всі необхідні засоби, щоб відповідно прикрасити не тільки зали, меблі, перила і столи, а й подвір’я і особливі куточки на території. Також організовуємо і обслуговуємо виїздні церемонії, банкети і пікніки.

Якщо ж ви бажаєте провести захід ділового характеру – до ваших послуг два зали на 160 і 80 осіб, все необхідне устаткування – проектор, екран, ноутбук, радіомікрофон, пульт, колонки. Персонал з задоволенням обслужить гостей (кофі-брейк, бізнес-ланч, фуршет, святкова вечірка, тощо) і забезпечить повну конфіденційність.

Ресторан «Фазенда на гончарах» славиться вишуканою кухнею, унікальними стравами і дизайнерським оформленням столів.

Наш ресторан також ідеальне місце для заміського відпочинку: активний відпочинок, альтанки з мангалом, дитячий відпочинок.

Службова інформація

Профіль редагував:
Ірина — адміністратор
Дата перевірки:
24.07.2019