Універсальний львівський довідник

ВЕСЕЛКА, ПРИВАТНА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА

Фактична адреса:
79049м. Львів, просп. Червоної Калини, 68
Телефон основний:
(067) 3432911
Телефони:
(050) 3432911, (032) 3432911

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Послуги, які надають у поліклініці «Веселка»:
- всі види педіатричних послуг для дітей віком від 0 до18 років;
- УЗД-діагностика дітей:
- діагностика внутрішніх органів;
- нейросонографія;
- групова діагностика кульшових суглобів;
- ЕХО кардіографія;
- прийом вузьких спеціалістів: ЛОРа, гастроентеролога, невролога, офтальмолога, дитячого гінеколога, хірурга, уролога, ортопеда, імунолога, дерматолога, нефролога, алерголога.

Рекламна інформація:

«Веселка» – перша приватна спеціалізована дитяча поліклініка у Львові. Розташована у Сихівському масиві, на проспекті Червоної Калини, 68 і представляє собою об’єднання лікарів різних спеціальностей, які готові прийти на допомогу дітям у межах однієї клініки якісно, швидко та комфортно. У поліклініці надаються діагностичні послуги на високоякісному обладнанні, де огляд ведеться кваліфікованими фахівцями. Проводиться вакцинація, лабораторна діагностика, масаж.

Приватна дитяча поліклініка «Веселка» створена для того, щоб проводити точну діагностику, якісне лікування дітей та вчасне попередження патологій. У її стінах проводиться медичний огляд дітей, УЗД, надаються послуги педіатра, ЛОРа, психолога, логопеда, офтальмолога, імунопрофілактика та ін.

У поліклініці лікарі працюють виключно на сучасній апаратурі, що забезпечує чудові результати. Більш того, завдяки індивідуальному підходу до кожної дитини маленькі пацієнти не почувають дискомфорту у стінах лікарні, що лише позитивно впливає на процес лікування.

До того ж батьки можуть скористатися такою зручною послугою, як виклик лікаря додому як у межах Сихівського масиву, так і по Львову.

Лікарі, які працюють у поліклініці «Веселка», на регулярній основі проходять курси підвищення кваліфікації, ні на мить не зупиняючись у вдосконаленні своїх професійних навичок.

Ключові слова:

дитяча поліклініка на сихові, міська поліклініка, розклад лікарів у дитячій поліклініці, номер телефону дитячої поліклініки, телефон дитячої поліклініки, реєстратура дитячої поліклініки, телефон реєстратури дитячої поліклініки, дитяча поліклініка виклик лікаря, запис до лікаря дитяча поліклініка, дитяча поліклініка виклик лікаря, телефон поліклініки, записатися в дитячу поліклініку, записатися на прийом в дитячу поліклініку, дитяча поліклініка запис, дитячі поліклініки, узі головного мозку новонароджених, головного мозку дитини, головного мозку у дитини, скільки коштує узі головного мозку, узі тазостегнових суглобів у дітей, де зробити УЗД кульшових суглобів дитині, узі дітям, узі для дітей, дітям до року, узі черевної порожнини дітям, серця дитині, нейросонографія, нейросонографія ціна, узі голови дитини, судин голови і шиї, узі нирок у дітей, нирок дитині, немовлятам, тазостегнових суглобів у немовлят, зробити узі дитині, узі шлунка, органів черевної порожнини, внутрішніх органів, внутрішніх органів дитини, печінки у дітей, підшлункової залози, щитовидної залози дитині, узі кишечника, судин, мозку дитини, черевної порожнини дитині, педіатр на будинок, дитячий лікар на будинок, викликати педіатра додому, як викликати педіатра додому, виклик дитячого лікаря додому, виклик лікаря додому дитині, консультація педіатра, дитяча клініка, дитячий гастроентеролог, консультація дитячого гастроентеролога, дитячий медичний центр львів, дитячий лікар, дитячий хірург, запис на прийом до педіатра, платна дитяча поліклініка сихівський район, задати питання педіатра, кращий педіатр, дитячий лікар, невролог, дерматолог, дитячий кардіолог, невропатолог сихів, дитячий мед центр, дитячий медцентр, отоларинголог, дитячий імунолог, дитячий ортопед, дитячий педиатора, дитячі фахівці, отоларинголог, консультація отоларинголога, лор лікар, огляд лОР лікаря, лікар вухо, консультація лора київ, лікування лор захворювань, хороший дитячий лор у львові, гастроентеролог дитячий, консультація ортопеда, записатися на прийом до гастроентеролога, дитячий гінеколог, дерматолог, ортопед, лор, уролог, дитячий офтальмолог, ендокринолог, невропатолог, хірург, алерголог, дитячий окуліст, дитячий лікар, отоларинголог, імунолог, консультація дитячого невролога, консультація невропатолога, дитячий гінеколог, прийом невролога, хороший дитячий невролог, дитячий уролог, неврологія у дітей, дитяча неврологія, невропатолог, дитячий уролог залізничний район, дитяча гінекологія, дерматит лікування, дерматит у дітей, атопічний дерматит у дітей, шкірний лікар виговського, лікар дерматолог, консультація дитячого дерматолога південний, запис на прийом до дерматолога, дитячий ортопед, хірург ортопед район південного, консультація дитячого ортопеда, дитячий кардіолог, консультація кардіолога, дитячий лікар, огляд у хірурга, огляд хірурга

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37325796

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 20:00
Вівторок:
від 08:00 до 20:00
Середа:
від 08:00 до 20:00
Четвер:
від 08:00 до 20:00
П'ятниця:
від 08:00 до 20:00
Субота:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
20.03.2018