Універсальний львівський довідник

ВЕСЕЛКА, ПРИВАТНА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА

Фактична адреса:
79049м. Львів, просп. Червоної Калини, 68
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Послуги, які надають у поліклініці «Веселка»:
- всі види педіатричних послуг для дітей віком від 0 до 18 років;
- УЗД-діагностика дітей:
- діагностика внутрішніх органів;
- нейросонографія;
- групова діагностика кульшових суглобів;
- ЕХО кардіографія;
- прийом вузьких спеціалістів: ЛОРа, гастроентеролога, невролога, офтальмолога, дитячого гінеколога, хірурга, уролога, ортопеда, імунолога, дерматолога, нефролога, алерголога.

Рекламна інформація:

«Веселка» – перша приватна спеціалізована дитяча поліклініка у Львові. Розташована у Сихівському масиві, на проспекті Червоної Калини, 68 і представляє собою об’єднання лікарів різних спеціальностей, які готові прийти на допомогу дітям у межах однієї клініки якісно, швидко та комфортно. У поліклініці надаються діагностичні послуги на високоякісному обладнанні, де огляд ведеться кваліфікованими фахівцями. Проводиться вакцинація, лабораторна діагностика, масаж.

Приватна дитяча поліклініка «Веселка» створена для того, щоб проводити точну діагностику, якісне лікування дітей та вчасне попередження патологій. У її стінах проводиться медичний огляд дітей, УЗД, надаються послуги педіатра, ЛОРа, психолога, логопеда, офтальмолога, імунопрофілактика та ін.

У поліклініці лікарі працюють виключно на сучасній апаратурі, що забезпечує чудові результати. Більш того, завдяки індивідуальному підходу до кожної дитини, маленькі пацієнти не почувають дискомфорту у стінах лікарні, що лише позитивно впливає на процес лікування.

До того ж батьки можуть скористатися такою зручною послугою, як виклик лікаря додому як у межах Сихівського масиву, так і по Львову.

Лікарі, які працюють у поліклініці «Веселка», на регулярній основі проходять курси підвищення кваліфікації, ні на мить не зупиняючись у вдосконаленні своїх професійних навичок.

Ключові слова:

приватна дитяча поліклініка на сихові, узд дитини ціна, дитячий логопед, дитячий лор, дитячий офтальмолог, дитячий стоматолог львів, ендоскопія ціна, рентген львів, імунопрофілактика ціна, пройти медогляд для дітей

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37325796

Графік роботи

Понеділок:
від 08:00 до 20:00
Вівторок:
від 08:00 до 20:00
Середа:
від 08:00 до 20:00
Четвер:
від 08:00 до 20:00
П'ятниця:
від 08:00 до 20:00
Субота:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
18.04.2019