Контакти

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 34
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СПАМЕЛ-ЕЛЕКТРО, КОМПАНІЯ

Контакти

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 34
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Газова, 34
Телефони:

Діяльність

Виготовлення і реалізація електротехнічної продукції: світосигнальна арматура з LED- ілюмінацією; контроллери сповіщення про задимлення, затоплення та загазованість приміщення; кнопки управління, тельферні засоби керування кранами і підйомниками; ручні роз’єднувачі; кінцеві, аварійні, кулачкові вимикачі; монтажні набори, укомплектовані перемикачем, розеткою, або вилкою; модульні та роз’ємні розподільчі пристрої, аксесуари – LED таблички, світлоносії, діоди і інше.

Інформація

”СПАМЕЛ-ЕЛЕКТРО” - компанія, що офіційно представляє «S.I. Spamel» в Україні, а також презентує продукцію престижних європейських виробників «Simet», «SEZ», «Sypniewski», «Еlwat», «Eldis», «Radioster» на вітчизняному ринку. В асортименті високоякісні електротехнічні вироби низької напруги, які широко застосовуються в будівельній, гірничій, харчовій, енергетичній промисловості, машинобудуванні та інших галузях економіки України, Європи і інших країн світу.

Висока якість продукції підтверджена сертифікатами відповідності міжнародним вимогам, які видаються після проведення необхідних тестів на опірність впливу температур, вібрації, тиску, стійкість до забруднень, вибухонебезпечність, та інших. Рівень контролю якості на підприємстві відповідає міжнародному стандарту ISO 9001.

Компанія постійно запрошує до співпраці потенційних партнерів – гуртових реалізаторів, представників промисловості, енергетиків.

”СПАМЕЛ-ЕЛЕКТРО” забезпечує регіон робочими місцями і наповнює бюджет, сумлінно сплачуючи податки, тим вносить свій вклад в розвиток держави і підвищення рівня добробуту окремих громадян.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Дмитрієвський Сергій Євгенійович — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 09.05.2024 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.