Універсальний львівський довідник

2-ГА ДЕРЖАВНА МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА

Адреса:
79071, м. Львів, вул. Симоненка, 4
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Дитячі поліклініки | Поліклініки для дорослих

Рекламна інформація:

З червня 2005 року під піклуванням лікарів і медсестер сімейних підрозділів вже знаходиться 104669 мешканців Франківського району, тобто 99% від населення району обслуговування поліклініки.

Організовано 6 сімейних відділень, які спостерігають за пацієнтами від самого народження і до глибокої старості, одне сімейне відділення – від 7-ми років.

Досвід дванадцяти років роботи відділень поліклініки за новим принципом дозволяє зробити об’єктивні висновки щодо переваг сімейної медицини:
- Наближення кваліфікованої допомоги до кожної родини і підвищення її доступності.
- Спостереження родини одним лікарем, який знає всі її больові точки та зони ризику.
- Підтвердження цьому – позитивна динаміка чи стабільність основних показників здоров’я населення.

Реалізація принципів СМ у практичній роботі 2-ої міської поліклініки протягом тривалого часу, постійна і неодноразова демонстрація її доцільності на різних форумах, були одним із багатьох спонукальних мотивів для прийняття постанови кабінету міністрів України № 989 ”Про комплексні заходи щодо впровадження сімейної медицини в систему охорони здоров’я”, наказів МОЗ України № 214 від 11.09.2000 року та № 72 від 23.02.2001 року.

Друга міська поліклініка стала майданчиком для випробування ще й інших новацій: у 1985 році створений денний стаціонар – перший в країні, у 1991 р. розгорнутий централізований домашній стаціонар – так званий хоспіс на дому, для наших кволих стареньких, інвалідів, прикутих до ліжка, онкологічних хворих, яким вже не можна застосовувати спеціалізовані методи лікування і багатьох інших. Вперше, як підрозділ домашнього стаціонару, створено кабінет невідкладної допомоги, який працює протягом всього робочого дня. Вперше у Львові з 1981 року впроваджені операції за розширеним об’ємом втручання в умовах в амбулаторно – поліклінічного хірургічного відділення.

Службова інформація

Дата перевірки:
24.01.2018