Універсальний львівський довідник

НAPPY STEP, МАГАЗИН ОРТОПЕДИЧНОГО ВЗУТТЯ

Фактична адреса:
79040м. Львів, вул. Щирецька, 36 ТЦ «Калина», маг. №1А
Телефон основний:
(097) 6685557

Про компанію

Керівник:
Сокіл Орися Борисівна

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Ортопедичне взуття, засоби догляду за взуттям ТМ Kaps, ортопедичні устілки ТМ Kaps, аксесуари для взуття.

Рекламна інформація:

Ніхто не зможе заперечити, що саме головне – це здоров’я. А для здоров’я дитячих ніжок, правильної постави, відсутності втоми під час ходіння дуже важливо обирати правильне профілактичне, а при потребі лікування та виправлення існуючих проблем, і ортопедичне взуття.

Хороший вибір ортопедичного взуття в магазині «Happy Step», що знаходиться в ТЦ «Калина». Тут можна придбати чудові моделі польсько-австрійського бренду Aurelka та TM Memo. Зазвичай профілактичне та ортопедичне взуття мають не дуже привабливий вигляд, але фахівці ТМ Aurelka та TM Memo зуміли поєднати користь для ніг з яскравим дизайном та красою.

Магазин «Happy Step» пропонує взуття, яке задовольнить бажання дитини та відповідає вимогам батьків. Асортимент включає літнє, демісезонне, зимове та спеціальне взуття для хлопчиків та дівчат. Окрім того, в магазині можна придбати ортопедичні устілки, навпівустілки, міжпальцеві клини, підп’яточники, аксесуари для взуття та засоби догляду за ним. Вкладиші (устілки, супінатори тощо) виробляє польська компанія з багаторічним досвідом Kaps. Перед покупкою ортопедичного взуття зверніться за консультацією до лікаря-ортопеда, щоб підібрана модель принесла максимальну користь.

Маркетингова інформація

Торгова марка:
TM Aurelka, TM Memo

Графік роботи

Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 19:00
Неділя:
від 10:00 до 19:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Сокіл Орися Борисівна
Дата перевірки:
27.04.2018