Універсальний львівський довідник

ФІЗИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ЛНУ ІМ. ІВАНА ФРАНКА

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 8
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Якібчук Петро Миколайович — декан

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

На факультеті функціонує шість кафедр: теоретичної фізики, експериментальної фізики, фізики металів, астрофізики, загальної фізики, фізики твердого тіла, які забезпечують викладання фізики не лише на фізичному, але й на хімічному, біологічному, геологічному, географічному, механіко-математичному факультетах та факультеті електроніки.

Викладачі факультету ведуть заняття у Природничому коледжі. Всі кафедри очолюють доктори фізико-математичних наук. Сьогодні на факультеті працює 15 професорів, докторів фізико-математичних наук та 22 доценти, кандидати фізико-математичних наук.

Навчальний процес на факультеті передбачає насамперед глибоке і фахове вивчення фізики, вищої математики, інформатики, програмування, а також гуманітарних дисциплін, зокрема, іноземних мов. Підвищення якості навчання, оновлення матеріальної бази, створення методичного забезпечення, написання й видання підручників є пріоритетними в нинішній діяльності колективу факультету.

Рекламна інформація:

У Львівському національному університеті імені Івана Франка фізику викладають вже більше 230 років. Тут навчалися та працювали такі видатні вчені, як М. Смолуховський, Л. Інфельд, В. Міліянчук, Я. Дутчак, М. Бродин, І. Юхновський, І. Вакарчук. Серед випускників факультету є відомі академіки і члени-кореспонденти НАН України, керівники вищих навчальних закладів і наукових установ, зокрема І. Юхновський, Ю. Фрадкін, М. Бродин, І. Вакарчук, І. Мриглод, І. Стасюк, З. Назарчук, М. Головко, Ю. Рудавський, М. Ваків та інші.

Державними преміями в галузі науки і техніки України нагороджено Я. Дутчака, В. Прохоренка (1983 р.), Р. Луціва, Є. Левіна (1984 р.), М. Пашковського, В. Савицького (1986 р.), І. Вакарчука (2000 р.), Й. Стахіру (2001 р.)

Сьогодні фізичний факультет – потужний центр науки і освіти , відомий своїми учнями і їхніми працями не тільки в Україні і Європі, але й в усьому світі.

Службова інформація

Дата перевірки:
26.04.2019