Універсальний львівський довідник

ШАТРИЦЯ, ЦИГАНСЬКИЙ ШОУ-ТЕАТР

Адреса:
79000, м. Львів
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Врублевська Аліна — художній керівник

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Інша видовищно-розважальна діяльність
  • Діяльність у сфері відпочинку та розваг

Продукція, послуги:

Циганська шоу-програма на весілля, дні народження, ювілеї, бенкети, корпоративи, концерти та будь-які інші свята. У програмі: показові танці, вітання молодят, переодягання гостей, забави та танці з гостями, викрадення молодої та ін.
Виступ триває - 1 год.

Рекламна інформація:

Якщо у вас скоро весілля чи ювілей близької людини, ви хочете, щоб ваше свято чи свято близької людини було веселим та запам’яталося надовго? Гості залишились задоволені та пішли зі свята сповнені хороших емоцій і незабутніх вражень? Тоді вам у цьому допоможе циганський шоу-театр ”Шатриця”.

Запальні циганські танці та веселі пісні шоу-театру ”Шатриця” - це справжня родзинка будь-якої забави, що не залишить нікого байдужим та створять справжній святковий настрій на цілий вечір.

У своїх виступах поєднуємо танці, спів, розмовний жанр.

Ми їздимо на забави по всій Україні.

Індивідуальний підхід до кожного. Програма виступу корегується відповідно до побажань замовника.

Не прогавте можливість зробити своє свято незабутнім!

Ключові слова:

шоу на весілля, розваги на весілля, шоу програма на свято, шоу-програми на весілля, розважальна програма на корпоратив, замовити шоу на корпоративне свято, замовити артистів на свято, найкращі шоу програми у львові, циганське шоу вартість, циганська програма на весілля, цигани на весілля, шоу програма на день народження, цікаві розваги на весілля, чим зацікавити гостей на весіллі

Службова інформація

Дата перевірки:
12.08.2019