Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ХАНТЕР, ПЕЙНТБОЛЬНИЙ КЛУБ

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів, вул. Городоцька, 207
Телефони:

Діяльність

Пейнтбол

Інформація

Пейнтбол-це неймовірно захоплюючий і барвистий вид активного відпочинку. Це командна гра з усіма її перевагами,пейнтбол жодним чином не розвиває якусь агресію. Paintball рекомендований абсолютно всім, так як під час гри виробляється величезна кількість адреналіну і серотоніну, який позитивно впливає на організм людини, сприяє покращенню настрою і стимулює нервову систему як релаксант-антидеприссант.

Якщо ви хочете оригінально і активно відзначити день народження або самі організувати корпоративний відпочинок для своєї компанії – пейнтбол у Львові допоможе вам! Досить просто звернутися до нас і визначити зручний для Вас час і місце гри в пейнтбол. Ви можете замовити гру в пейнтбол у Львові або за його межами. Ми впевнені, що корпоративний відпочинок розрядить атмосферу втоми у Вашому колективі, внесіть масу позитивних емоцій абсолютно всім.Пейнтбол гра не тільки для єнергійних молодих людей,пейнтбол доступний,незалежно від віку,життєвої позиції і фізичної підготовки. Постійно діють акції і знижки на гру в пейнтбол, для постійних клієнтів,студентів,іменинників! Пейнтбол зближує!

Рубрики

Оновлення даних: 09.02.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.