ЛЕОМАРКБУД, ТОВ
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Пасічна, 135
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЛЕОМАРКБУД, ТОВ

ЛЕОМАРКБУД, ТОВ
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Пасічна, 135
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ЛЕОМАРКБУД, ТОВ
Адреса:
79035, м. Львів, вул. Пасічна, 135
Телефони:

Діяльність

Фото — ЛЕОМАРКБУД, ТОВ ТзОВ «ЛЕОМАРКБУД» пропонує широкий асортимент продукції за прийнятними цінами і на вигідних умовах:

Залізобетонні вироби:
• кільця, кришки, днища колодязів;
• труби, плити перекриття;
• перемички, фундаментні блоки та інше.

Люки каналізаційні:
• вітчизняного виробництва: чавунні, важкі, середні, легкі та люки пластмасові;
• чавунні чеської фірми KASI.

Насипні матеріали:
• пісок (звичайний, сіяний, митий), скриша,
• щебінь, різних фракцій (5-20 мм, 20-40 мм, 40-70 мм.

Цегла
• М-75,М-100, М-125, М-150, силікатна цегла.

ПРОТИПОЖЕЖНЕ ОБЛАДНАННЯ:
Вогнегасники
Технічне обслуговування вогнегасників
Пожежний Інвентар (Стенди, щити, шафи, ящики для піску)
Знаки пожежної безпеки
Колонки та гідранти
Протипожежні двері

Інформація

ТзОВ «ЛЕОМАРКБУД» - одна із виробничих компаній на ринку залізобетонних виробів Львівщини. Головним напрямком компанії є виробництво і постачання залізобетонних виробів (ЗБВ). Завдяки успішному поєднанню можливостей виробництва, комерційної і маркетингової діяльності, компанія щороку розширює асортимент продукції.

Гарантом нашого успіху на ринку залишається якість продукції, сервіс і персональний підхід до кожного клієнта.

Якість залізобетонних виробів відповідає стандартам. Уся продукція сертифікована, кожне постачання супроводжується паспортом якості підприємства виробника.

Виробництво залізобетонних виробів:
• кільця для вертикальних колодязів діаметрів: 1; 1,5; 2 м;
• плити перекриття (кришки) для вертикальних колодязів;
• днища для колодязів;
• фундаментні блоки;
• кільця опірні.

• будь-який із перелічених товарів доставляємо на об’єкт замовника;
• можливість індивідуальних знижок.
• компанія постійно займається моніторингом цін, щоб запропонувати клієнтам найнижчу ціну та хорошу якість.
• приймаємо індивідуальні замовлення на пошук і доставку будівельних матеріалів.

Продукція ТзОВ «ЛЕОМАРКБУД»
Підприємство має досвід у виробництві залізобетонних виробів. Наші фахівці регулярно працюють над поліпшенням якості продукції, що випускається, тому з кожним роком каталог пропонованих будівельних матеріалів стає все ширше. Сьогодні завод залізобетонних виробів має сучасне обладнання і готовий надати якісну продукцію на вигідних умовах за цілком демократичними цінами.

Найнеобхідніша продукція у Львові та Львівській області.
На даний момент підприємство здійснює свою діяльність в декількох напрямках. Сьогодні ми, виробляємо залізобетонні вироби різноманітного призначення та різновидів, призначених для будь-якого будівництва. Для Вас доступні вироби, виготовлені за сучасними технологіями з використанням матеріалів вищої якості.

Вигідні умови доставки.
Наше виробниче підприємство пропонує для своїх клієнтів вигідні умови доставки продукції. Ми допоможемо прискорити будь-яке будівництво завдяки своєчасній доставці всіх пропонованих нами товарів до будівельного майданчика. У розпорядженні наших клієнтів перевезення ЗБВ та будь- якої продукції, що є в наявності, в короткі терміни прямо до місця будівництва різними видами спец. техніки. Ми намагаємося задовольнити потреби численних будівельників міста Львова та Львівської області, пропонуючи широкий асортимент і продукцію відмінної якості. Наші матеріали відповідають усім сучасним вимогам в будівництві.

Кільця, кришки, дно для колодязів
Каналізаційні колодязі КС- це вироби залізобетонні високої якості, виробництво яких здійснюється з бетону та арматурної сітки у відповідності з діючим ДСТУ 8020.90 (Держстандарт).

Залізобетонні кільця являють собою циліндричну бетонну конструкцію з металевою сіткою всередині товщиною 0,3-04 мм. Цифра в маркуванні колодязя ЗБВ означає який діаметр має кільце по внутрішньому розміру.

Наше підприємство раде Вам запропонувати тільки високоякісні залізобетонні кільця, кришки і днища колодязів. Для виробництва кілець використовуються вібро-форми. Це дає максимально можливе ущільнення бетону відповідно і максимальну міцність наших виробів.

Ціни на ЗБВ для кожного населеного пункту розраховуються індивідуально. Уточняйте у менеджерів.

ФУНДАМЕНТНІ БЛОКИ
Фундаментні ФБС блоки являють собою бетонні блоки для підвальних стін. Фундаментні блоки використовують при будівництві стін підвалів та елементів стрічкових фундаментів. Основне призначення фундаментних блоків – це перерозподіл навантаження конструкції усього будинку на основу. До основних переваг фундаментних блоків можна віднести: довговічність, надійність та високу якість виробів. Блоки фундаментні володіють формою прямокутного паралелепіпеда, вони виготовляються із звичайного важкого бетону і армуються за допомогою монтажної арматури.

Фундаментні блоки — матеріал, без якого складно уявити хоч одне більш-менш капітальне будівництво. Скорочення ФБС означає — фундаментні блоки суцільні. Іноді перекладають як «стінові», але згідно ГОСТу, фундаментні блоки ФБС — це суцільні блоки.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Януш Марія Іллівна — директор
Рік заснування:
2017
Кількість працівників:
10 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 06.12.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

кільця бетонні, чавунні люки, кільця каналізаційні, бетонні кільця розміри, залізобетонні вироби, колонки, будматеріали, люк, фундаментні блоки, пожежний гідрант, пожежний щит, вогнегасник ціна, плити перекриття, перемички, послуги екскаватора, пожежний інструмент, пожежний щит купити, пожежні шафи, пожежні щити, послуги автокрана, послуги автокрана львів ціни, послуги екскаватора ціна, послуги маніпулятора, послуги маніпулятора львів ціни, послуги маніпулятора ціна, протипожежні двері, рукава пожежні

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.