Універсальний львівський довідник

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІМ. ІВАНА ФРАНКА

Адреса:
80527, Львівська обл., Буський р-н, с. Боложинів
Поштова адреса:
80527, Львівська обл., Буський р-н., с. Боложинів

Про компанію

Керівник:
Ковальський Іван Миколайович — Директор
Бухгалтер:
Литвин Анна Степановна
Чисельність працівників:
14

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Вирощування картоплі, овочевих та баштанних культур, буряків, роздрібна торгівля, м’ясне та молочне скотарство, виробництво будівельних деталей з деревини і плит на деревній основі

Рекламна інформація:

Відповідальне, високотехнологічне та ефективне виробництво продуктів рослинництва є основним напрямком діяльності нашої компанії. Підприємство вирощує такі основні види зернових культур: кукурудзу, соняшник, пшеницю, а також цукровий буряк.
Врожайність окремих видів культур у ТзОВ ім. Івана Франка у два рази перевищує показники виробництва зерна на цих полях до приходу нашої компанії.
Високотехнологічне виробництво забезпечують 340 одиниць сучасної механізації. Щорічна кількість виробленого зерна компанії складає понад 175 000 тон.
Також підприємство займається тваринництвом.
Ми володіємо практичним досвідом ведення молочного бізнесу і маємо готові рішення для більшості проблем, з якими стикаються молочні господарства.
Ми вивчаємо і застосовуємо найсучасніші технології, адаптуючи їх до вітчизняних стандартів, і пропонуємо своїм клієнтам ефективні і перевірені рішення
Ми підбираємо устаткування з точки зору економічної ефективності, якості, технологічній сумісності та незалежно від конкретного виробника або дилера.
Ми не просто розробляємо проектну або робочу документацію – ми готуємо і реалізуємо «бізнес під ключ» спільно з клієнтом і супроводжуємо його на всіх етапах проекту.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
03762124

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Бараник Юлія Іванівна — комерційний директор
Дата перевірки:
02.11.2017