Універсальний львівський довідник

ДИЗАЙН-СТУДІЯ ОКСАНИ ПОЛОНЕЦЬ

Фактична адреса:
79000м. Львів, просп. Свободи, 5
Телефон основний:
(097) 9883838

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Дизайн-студія Оксани Полонець розпочала свою діяльність в 2003 році.
Ми обрали вишивку як основний вид діяльності невипадково. Адже український національний одяг вже багато століть є відомим в Україні і далеко за її межами. Використовуючи символи, елементи вишивки наші предки показували своє ставлення до оточуючого світу. Кожен малюнок, орнамент, колір несли глибокий зміст. Спочатку вони служили оберегу, пізніше вони стали чудовими прикрасами для оселі та одягу. Вишитий одяг став обов’язковим елементом для всіх українців. Для його носіння немає ніяких вікових обмежень: він личить всім – від немовлят до літніх людей. Існують багато видів вишитого одягу: від буденної вишиванки до справжнього витвору мистецтва для особливої нагоди.
Наша студія – це коллектив майстрів, які вміло поєднують сучасні тренди зі старовинними орнаментами. Ми створюємо не просто святковий стильний образ, а й наповнюємо його особливим змістом. Його несе вся наша продукція, яка є авторською розробкою.
У нас Ви можете придбати вишукані вечірні та весільні вишиті сукні, сукні для випускного балу, повсякденний діловий одяг з вишивкою. Також в нашій студії Ви зможете підібрати прекрасні аксесуари (штучні квіти ручної роботи, сумочки, фату та багато іншого). Але крім того, є можливість купити не лише готовий вишитий одяг, а й замовити індивідуальне вбрання, в якому Ви будете виглядати незрівнянно на будь-якому заході.

Службова інформація

Дата перевірки:
19.04.2016