Універсальний львівський довідник

MANIFIC DECOR, КОМПАНІЯ

Адреса:
79057, м. Львів, вул. Коновальця, 103, оф. 101
Телефон основний:
(096) 4316565
Телефони:
(050) 4316565

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Діяльність компанії МАНІФІК ДЕКОР можна уявно розділити на 4 великі сектори:

● ВЕСІЛЬНИЙ ДЕКОР:
вінчальні арки, дати весілля, об’ємні букви та цифри, хештеги з дерева та пінопласту, коробочки для грошей, листівки та карточки, запрошення, таблички та плакати. Окрім весільних декорацій є можливість виготовлення будь-якого тематичного декору з матеріалів пінопласт, дерево, папір та текстиль.

● ЛАЗЕРНА ПОРІЗКА ТА ГРАВІРУВАННЯ:
Порізка наших чи ваших матеріалів за індивідуальними ескізами та можливість обрати варіанти з напрацьованої бази компанії. За допомогою гравірування ви можете зробити декор, подарунки та особисті речі унікальними, також забрендувати акційний товар чи корпоративні подарунки використовуючи лого компанії.

● ФАСАДНИЙ ДЕКОР З ПІНОПЛАСТУ:
Величезна база найякісніших елементів фасадного декору (фасадні панелі, колони, ліпнина з пінопласту, тощо) дозволить Вам зробити будь-яку будівлю ексклюзивною та унікальною. Також в наявності є матеріали для утеплення фасаду.

● ВИВІСКИ, ЛОГОТИПИ, ЕЛЕМЕНТИ ЗОВНІШНЬОЇ ТА ВНУТРІШНЬОЇ РЕКЛАМИ:
Подаруйте нове життя своєму бізнесу та заявіть красиво про Ваш магазин, аптеку, салон краси, офіс, тощо.

Розробка, дизайн та виготовлення декорацій на різну тематику (весілля, дні народження, хрестини) . Лазерна порізка та гравірування. Виготовлення вивісок та логотипів. Виготовлення фасадного декору.

Рекламна інформація:

MANIFIC DECOR - Ваш простір створення ідеального декору.

Компанія МАНІФІК ДЕКОР - це Ваша можливість скористатися багаторічним досвідом професіоналів у галузі декору. Наявність власного виробництва і співпраця з надійними партнерами робить сферу діяльності компанії на стільки широкою, що кожен клієнт тут знайде своє рішення та втілить задуми у реальність.

Ми особливо цінуємо усіх наших відвідувачів, дивуємо їх знижками, бонусами, подарунками та доступними цінами, ми прагнемо щодня вдосконалювати якість сервісу, щоб Ви отримували задоволення від співпраці.

Обирайте надійний сервіс MANIFIC DECOR, а ми подбаємо про якісний результат.

Ключові слова:

фасадний декор з пінопласту, фасадный декор, фасадний декор з пінопласту львів, купити новорічний декор, новорічний декор купити, пінопласт фасадний, карнизи, термопанелі, декор вікон з пінопласту, декор новорічний купити, декор весілля львів, лазерна гравіровка львів, пілястри з пінопласту ціна, декор з пінопласту, фасади будинків з пінопласту, фасадна ліпнина з пінопласту, новорічний декор з пінопласту, внутрішній декор з пінопласту, підвіконники, оздоблення фасаду, колони з пінопласту купити, гіпсова ліпнина ціна, декор купити, весільний декор купити, різдвяний декор купити, букви з пінопласту львів, ліпнина з гіпсу ціна, вироби із пінопласту, колони з пінопласту ціна, новорічний декор, лазерна порізка фанери, балясини, ліпнина з пінопласту, фасад будинку з пінопласту, гіпсова ліпнина, вироби з пінопласту львів, декоративні вироби з пінопласту, гіпсова ліпнина львів, колони з пінопласту, вивіска, лазерна порізка, букви з пінопласту купити, декор для весілля, ліпнина з гіпсу, весільний декор, ліпнина львів, архітектурний декор, лазерне гравірування львів, фасад з пінопласту, гравірування львів, дитячі метрики, вироби з пінопласту, декоративні колони з пінопласту, декор на весілля, гравірування львів ціни, декор весілля, декор залу на весілля, фасади будинків, арки з пінопласту, лазерне гравірування, декоративна ліпнина, букви з пінопласту, ліпнина, кронштейни, молдинг, весілля декор, логотипи, арка, об ємні літери, декорація, пілястри, герби, монограми, колони, дитячі імена, візерунки, виготовлення фасадного декору, віконні кути, декор для фотосесій, елементи фасадного декору, замкові камені, інтер’єрний декор, логотипи та вивіски, нанесення лазерного гравіювання, оздоблення штукатуркою, оздоблення штучним каменем, оформлення декору весілля, оформлення святкувань, послуги лазерної порізки, проектування фасадного декору, розкрою неметалевих листових матеріалів, рустри, фасадний декор з пінополістиролу, цокольні елементи

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3352305649

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.09.2018