Універсальний львівський довідник

HENRY WOOL, ТМ

Фактична адреса:
79039м. Львів, вул. Нарбута, 25
Телефон основний:
(032) 2477302
Телефони:
(067) 6739198, (093) 1921737

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Реалізація високоякісних виробів власної торгової марки шляхом прямих продажів: вовняні ковдри, подушки, підтримуючі роли, наматрацники, інші товари домашнього вжитку для дорослих і дітей; безкаркасні матраци, коректори матраців, ортопедичні подушки з новітнього матеріалу «меморі» - ноу хау в світі здорового сну.

Також пропонуємо елітний посуд для приготування корисної їжі від італійського виробника GIORINOX - комплекти каструль, виготовлених з високолегійованої сталі, які мають унікальні конструктивні властивості

Рекламна інформація:

Торгова марка «HENRY WOOL» належить акціонерній компанії «GOLAB GROUPE», яка об’єднує фірми, що здійснюють весь процес виготовлення продукції – від заготівлі сировини до пошиву і реалізації товарів. Це іспанська «EL Esquiladores S.L.» - господарство, що займається вирощуванням овець і селекцією порід; польська «POLTORS» - заготівля цінних сортів вовни, їх переробка, виробництво вовняного полотна; українське швейне підприємство «Оленевіт» - завершує виробничий цикл, а також є офіційним представником бренду в Україні.

Унікальні властивості виробів - гігроскопічність, гіпоалергенність, висока теплообмінність. Такі подушки, покривала, одіяла та роли дуже комфортні і затишні. Для їх створення використовують руно високогірних мериносів, верблюдів, лам, та кіз, ретельно відібране спеціалістами.

Ще одна приваблива пропозиція – надзвичайно зручні ортопедичні товари для сну, виготовлені з інноваційного матеріалу «меморі». Це пінополіуритан, який запам’ятовує форму вашого тіла, безпечний і функціональний матеріал, який не має конкуренції в сучасному виробництві товарів для сну.

Брендовий італійський посуд для приготування здорової їжі - безцінний помічник на кухні. Його висока якість підтверджується 20-ти річною гарантією.

Весь товар реалізується за схемою прямих продажів через презентації, на яких можна отримати вичерпну інформацію. Такий принцип роботи убезпечує від придбання підробок. Запрошуємо до співпраці!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
21.02.2017