Універсальний львівський довідник

ЦЕРКОВНЕ ВБРАННЯ, ВИШИТИЙ ОДЯГ

Адреса:
79008, м. Львів, вул. Валова, 27
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Оксана — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу
  • Виробництво верхнього одягу
  • Роздрібна торгівля одягом

Продукція, послуги:

Магазин вишиванок та церковної атрибутики ”ТРАДИЦІЇ” пропонує:
- вишитий одяг: вишиванки чоловічі, вишиті сукні, вишиванки жіночі, вишиванки дитячі, вишиті обруси, вишиті серветки та рушники з вишивкою;
- церковна атрибутика та церковне вбрання: фелони, стихарі, дальматики, сорочки, підрясники, епитрахилі, церковні тканини;
- послуги по вишиванню одягу та пошиття церковного вбрання.

Рекламна інформація:

Магазин «ТРАДИЦІЇ» спеціалізується на виготовленні та продажі церковного одягу, церковної атрибутики, вишиванок та народного вбрання.

Наш колектив ретельно працює над асортиментом церковного вбрання, щоб запропонувати широкий вибір найкращого.
Церковний одяг – невід’ємна частина Святої Літургії, що викликає у нас надзвичайну пошану до святинь Церкви та підносить наші думки до таємничого та духовного.
На відміну від звичайного, цей одяг має свої фасони, якість тканини та звичайно — зображення хреста. Асортимент тканин для церковного одягу надзвичайно широкий: це грецькі, українські, російські, словацькі та тканини з багатьох інших країн світу.
Що стосується хрестів, Вашій увазі пропонуємо близько сімдесяти видів ручного гаптування, з різними оздобленнями, в які Ви зможете додати свої ідеї.

Вишиванка - традиційний український одяг, який користується попитом не одне сторіччя і навіть в сучасному світі різнобарвного вбрання, відіграє неабияке значення. Більше десяти років ми працюємо на ринку України, поєднуючи сучасність та традиції. У нас зможуть поповнити свій гардероб найвибагливіші шанувальники українських традицій, або придбати вишуканий подарунок для своїх близьких та друзів.

Наш магазин запропонує своїм покупцям як найкраще співвідношення ціна-якість на весь асортимент товару!

Ключові слова:

церковна крамниця львів, вишиванки ціни, купити церковні тканини у львові, український одяг недорого, церковні магазини у львові, церковна атрибутика, церковний одяг, церковні речі купити, пасхальний рушник, серветка на пасху, весільні рушники, рушник весільний, обрус, скатертина недорого, одяг священника, вишиті плаття, вишиванки жіночі, вишиті сорочки, чоловічі вишиванки у львові, купити вишиванку, замовити фелони, дальматики, епитрахилі, підрясники недорого

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3140304683

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 11:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
08.05.2019