Універсальний львівський довідник

ЦЕРКОВНЕ ВБРАННЯ, ВИШИТИЙ ОДЯГ

Адреса:
79008, м. Львів, вул. Валова, 27
Телефон основний:
(096) 2810202
Телефони:
(032) 2355064

Про компанію

Керівник:
Оксана

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу
  • Виробництво верхнього одягу
  • Роздрібна торгівля одягом

Продукція, послуги:

Магазин вишиванок та церковної атрибутики ”ТРАДИЦІЇ” пропонує:
- Вишитий одяг: вишиванки чоловічі, вишиті сукні, вишиванки жіночі, вишиванки дитячі, вишиті обруси, вишиті серветки та рушники з вишивкою;
- Церковна атрибутика та церковне вбрання: фелони, стихарі, дальматики, сорочки, підрясники, епитрахилі, церковні тканини;
- Послуги по вишиванню одягу та пошиття церковного вбрання.

Рекламна інформація:

Магазин «ТРАДИЦІЇ» спеціалізується на виготовленні та продажі церковного одягу, церковної атрибутики, вишиванок та народного вбрання.

Наш колектив ретельно працює над асортиментом церковного вбрання, щоб запропонувати широкий вибір найкращого.
Церковний одяг – невід’ємна частина Святої Літургії, що викликає у нас надзвичайну пошану до святинь Церкви та підносить наші думки до таємничого та духовного.
На відміну від звичайного, цей одяг має свої фасони, якість тканини та звичайно — зображення хреста. Асортимент тканин для церковного одягу надзвичайно широкий: це грецькі, українські, російські, словацькі та тканини з багатьох інших країн світу.
Що стосується хрестів, Вашій увазі пропонуємо близько сімдесяти видів ручного гаптування, з різними оздобленнями, в які Ви зможете додати свої ідеї.

Вишиванка - традиційний український одяг, який користується попитом не одне сторіччя і навіть в сучасному світі різнобарвного вбрання, відіграє неабияке значення. Більше десяти років ми працюємо на ринку України, поєднуючи сучасність та традиції. У нас зможуть поповнити свій гардероб найвибагливіші шанувальники українських традицій, або придбати вишуканий подарунок для своїх близьких та друзів.

Наш магазин запропонує своїм покупцям як найкраще співвідношення ціна-якість на весь асортимент товару!

Ключові слова:

церковна крамниця, вишиванки, вишиванка, церковні тканини, український одяг, церковні магазини у львові, церковна атрибутика, церковний одяг, церковні речі, пасхальний рушник, серветка на пасху, весільні рушники, рушник весільний, вишита серветка, обрус, скатертина, одяг священника, вишиті плаття, вишиванки жіночі, вишиті сорочки, чоловічі вишиванки, купити вишиванку, вишиванка купити, вишиванки чоловічі, українська вишивка, вишиті сукні, вишиванка жіноча, вишите плаття, плаття вишиті бісером, дитячі вишиванки

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3140304683

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 11:00 до 16:00

Службова інформація

Дата перевірки:
30.05.2018