Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. вул. Кольберга, 3а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

COMMUNA, КРЕАТИВНИЙ ПРОСТІР

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. вул. Кольберга, 3а
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. вул. Кольберга, 3а
Телефони:

Діяльність

Коворкінги CoMMuna – це комфорний простір для роботи, навчання та дозвілля у форматі «все включено». У закладах є усе необхідне для продуктивної роботи: зручні робочі місця, переговорні та скайп кімнати, конференц-зал, відпочинкова зона, фудзони та ін. Окрім комфортного місця для роботи, CoMMuna є майданчиком для різноманітних подій та заходів.

Інформація

Коворкінг Communa – це перший у Львові сучасний креативний простір для роботи та дозвілля. Головною ідеєю нашого закладу є те, що ми беремо на себе усі клопоти щодо організації комфортного робочого середовища для наших резидентів і даємо можливість їм сконцентруватись на досягненні поставлених цілей. Наші відвідувачі сплачують лише вартість перебування та вільно користуються усіма перевагами коворкінгу:
Комфортно облаштовані робочі місця;
Швидкісний Інтернет;
Копіцентр;
Місця для зберігання;
Кімнати для нарад та телефонних переговорів;
Конференц-зал для подій.
Однією з особливостей Communa є гнучкість простору та умов співпраці. Ми максимально стараємося адаптувати робоче до запитів клієнтів, роблячи перебування резидентів найбільш комфортним. В Communa діє гнучка система оплати, тому кожен може знайти свій тариф, відповідно до власного робочого графіку: від погодинних, денних, добових, тижневих, місячних абонементів до річних.
Communa - це затишний коворкінг, де усі свої. Спільнота наших резидентів об’єднує сучасних, прогресивних та цікавих людей, які працюють та постійно розвиваються. Люди, працюючи на різних роботах, стали єдиним колективом. Хорошою традицією стали спільні івенти, кіноперегляди, посиденьки, проведення ігор та корпоративів. Тут ви знайдете колег, партнерів, однодумців та потрібні контакти.
Переїжджайте в CoMMuna - тут безпечно і комфортно!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
00:00 — 24:00
Вівторок:
00:00 — 24:00
Середа:
00:00 — 24:00
Четвер:
00:00 — 24:00
П'ятниця:
00:00 — 24:00
Субота:
00:00 — 24:00
Неділя:
00:00 — 24:00
Оновлення даних: 26.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.