Універсальний львівський довідник

ACCENT WALLS, ЗЕЛЕНІ СТІНИ, ВОДОСПАДИ, ДЕКОРИ

Юридична адреса:
79053, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 95
Фактична адреса:
79053м. Львів, вул. Княгині Ольги, 95 ТЦ «Марк», шоу-рум ”Light & Space”
Телефон основний:
(067) 3259689
Телефони:
(093) 7427289, (067) 5763394

Про компанію

Керівник:
Звягінцева Ярослава Миколаївна — директор
Рік заснування:
2015

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво інших технічних керамічних виробів
  • Інші будівельні роботи
  • Інші монтажні роботи
  • Оптова торгівля посудом, виробами зі скла, фарфору та кераміки, шпалерами та засобами для чищення
  • Оптова торгівля будівельними матеріалами
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

Компанія ”Accent Walls” вже 3 роки прикрашає інтер’єри салонів краси, ресторанів, IT-компаній, а також приватні об’єкти у Львові та Тернополі.
Основна діяльність – виробництво панно зі стабілізованих рослин, водяних та бульбашкових панелей, квіткових композицій.
Компанія виконує повний комплекс робіт: виробництво, транспортування, монтаж панно та водяних панелей.

А також:
- розробка квіткових композицій під ключ;
- декор та бізнес подарунки.

Рекламна інформація:

Вас турбує питання чим можна прикрасити Ваш будинок, який запам’ятовуючий акцент зробити у офісі чи яким оригінальним подарунком здивувати бізнес партнерів чи друзів - ACCENT WALLS допоможе Вам з вирішенням усіх цим проблем.

Адже ACCENT WALLS пропонує оригінальні рішення для дизайну інтер’єру та декору.

► МОЗАЇКА
Декори і панно з мозаїки - це вишуканість в Вашому інтер’єрі. Класичні або сучасні елементи з мозаїки, допоможуть створити неповторний шедевр.

► ЗЕЛЕНІ СТІНИ
Шукаєте рішення для еко-дизайну? Панно з натуральних стабілізованих рослин - це свіжа нотка в інтер’єрі, яка має безліч корисних властивостей.
Широкий спектр рослин дозволяє створювати не лише зелені стіни, а також композиції під будь-який інтер’єр та живі дерева, які не потребують додаткового догляду.

► ВОДОСПАДИ
Декоративні водні панелі або відкриті водоспади гарантують свіжість у Вашому домі. Екологічні, красиві, сучасні.

► ДЕКОРИ ТА БІЗНЕС ПОДАРУНКИ
На різні свята ми завжди думаємо про унікальний подарунок для рідних і друзів. Тут ви знайдете рішення готового подарунка або під замовлення.

Ключові слова:

мозаїка, декор стін, вертикальне озеленення, плитка мозаїка, яванський мох, фітодизайн, стабілізований мох, панно на стіну, мозаїка купити, вертикальні грядки, фітостена, мозаїка у ванній, купити мозаїку, скляна плитка, бульбашкова панель, водоспад по склу, бульбашкові панелі, плитка мозаїка купити, мозаїка для ванної, плитка мозаїка для ванної, декоративний мох, панно з плитки, мох в інтер’єрі, плитка під мозаїку, мох яванський, скляна мозаїка, мозаїка зі скла, мох купити, мох на стіні, картини з моху, настінний декор, штучний водоспад, панно для кухні, стіни з моху, плитка мозаїка ціна, декоративний водоспад, декоративні водоспади, панно з мозаїки, плитка мозаїка для кухні, мозаїчне панно, мозаїка ціна, керамічна мозаїка, штучні водоспади, домашній водоспад, зелені стіни, мозаїка для кухні, бульбашкові колони, бульбашкова панель ціна, мозаїка панно, бульбашкова колона, графіті з моху, декоративний мох купити, домашні водоспади, водоспад для дому, малюнки мохом, повітряно бульбашкова панель, водоспад декоративний, епоксидні затирання, водоспад штучний, малюнки з моху, бульбашкові панелі ціна, водно бульбашкові панелі, бульбашкова панель купити, водоспад настінний, мозаїчні панно, повітряно бульбашкові панелі, панно зі скляної мозаїки, купити бульбашкову панель, клей для укладання скляної мозаїки, клей для укладання плитки, керамічна плитка мозаїка, замовити панно з мозаїки, панно на замовлення, затирочні суміші, затірка litochrom, декоративні водоспади для дому, розробка панно, клею і затирочні суміші litokol, стіна з рослин і моху, матричні панно з, панно з смальтовой мозаїки, мозаїчні декори, відкритий водоспад по склу, панно в римській техніці, панно з моху ягелю, полімерний заповнювач швів, суміші для заповнення міжплиточних простору, епоксидні затирочні суміші

Маркетингова інформація

Країни експорту (Е):
Львовская обл.
Країни імпорту (І):
Львовская обл.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2579413861

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 19:00
Неділя:
від 12:00 до 19:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Звягінцева Єлизавета Дмитрівна
Дата перевірки:
25.10.2018