Універсальний львівський довідник

SIRIUS DANCE ACADEMY

Фактична адреса:
79066м. Львів, вул. Манастирського, 1
Телефон основний:
(032) 2435236
Телефони:
(093) 5449111

Про компанію

Рік заснування:
2009

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Хіп-Хоп
- Стрип-пластика
- Східні танці
- Go-Go Dance
- Contemporary
- Jazz Funk
- Breaking
- House
- Baby dance
- Rock-n-roll
- Стречінг
- Латиноамериканські танці

- Бебі-фіт
- Фітнес
- Йога
- Аеробіка

Рекламна інформація:

Центр сучасного танцю СІРІУС – перший і єдиний у Західній Україні спеціалізований заклад, покликаний гуртувати під своїм дахом найкращих представників цього прогресивного напрямку мистецтва, які творитимуть самі та навчатимуть інших.

Ідея Центру – створити осередок, на базі якого усі бажаючі зможуть фахово вивчати різні види та напрямки сучасного танцю, аматори - змістовно проводити свій вільний час а професіонали – викладачі, танцюристи, актори, режисери – підвищувати виконавську та педагогічну майстерність.

На базі ЦСТ відбуваються майстеркласи, для проведення яких будуть запрошуються провідні українські та зарубіжні виконавці і педагоги. Функціонуюуть творчі майстерні та студії танцю для усіх бажаючих незалежно від віку та школа сучасного танцю для дітей, які хочуть пов’язати своє фахове майбутнє із танцем. На базі ЦСТ функціонує перша у Західній Україні професійна танцювальна компанія, що працює у жанрі сучасної хореографії.

Ключові слова:

заняття танцями у львові, латино-американські танці, сучасні танці, арабські танці, весільний танець молодят, весільні танці львів, види танцю, восточні танці, восточніе танці, вуличні танці, танці, дитячі танці львів, еротичні, дикі, екзотичні танці, естрадні танці, класичні танці, клубні танці, курси танців львів, латиноамериканські танці львів, перший весільний танець, постановка, підготовка до першого весільного танцю, секції у львові ціна, спортивні секції у львові, східні танці львів, танець для дітей, танці для новачків, танці для всіх, танці для дітей, танці живота львів, танці сихів, на сихові, hip-hop, танцювальна школа львів, танцювальні школи у львові, уроки танцю живота, фітнес клуб у львові, школи танцю львів, гоу гоу денс, контемпорарі, стрип пластика, стрип-пластика, хореографія, хореограф, хаус, брейкінг, набір в групи, запис, записатися на танці

Години роботи

Понеділок:
від 10:00 до 22:00
Вівторок:
від 10:00 до 22:00
Середа:
від 10:00 до 22:00
Четвер:
від 10:00 до 22:00
П'ятниця:
від 10:00 до 22:00
Субота:
від 10:00 до 22:00
Неділя:
від 10:00 до 22:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Оля
Дата перевірки:
27.11.2015