Універсальний львівський довідник

РІО ДОКА, ТОВ

Юридична адреса:
79049, м. Львів, просп. Червоної Калини, 95, к. 142
Фактична адреса:
79069м. Львів, вул. Шевченка, 329
Поштова адреса:
79069, м. Львів, а/с 8234
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Роман Зеновійович — директор
Бухгалтер:
Наталья Володимирівна
Рік заснування:
2012
Чисельність працівників:
7

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво готових текстильних виробів, крім одягу
  • Оптова торгівля і посередництво в оптовій торгівлі
  • Посередництво в торгівлі товарами широкого асортименту
  • Оптова торгівля текстильними товарами
  • Роздрібна торгівля текстильними та галантерейними товарами

Продукція, послуги:

Компанія ”РІО-ДОКА” пропонує ганчір’я (ветошь), протирочні матеріали та вживаний одяг секонд-хенд. Запрошує до співпраці організації, які бажають придбати ганчір’я. Наш досвід дозволяє знайти найбільш прийнятний варіант співпраці з клієнтом в співвідношенні ціна/якість на запропонований товар.

Компанія ”РІО-ДОКА” пропонує Вам більше 10 найменувань ганчір’я. В процесі переробки сировину сортують за видами та кольором тканини, розрізають, упаковують по 10 кг в поліетиленові пакети та по 100 кг -пресовані тюки. За повним асортиментом нашої продукції Ви можете ознайомитись в каталозі.

Рекламна інформація:

Компанія «РІО-ДОКА» має багаторічний досвід успішної та безперервної роботи з переробки текстилю і є одним з найбільших підприємств постачальників ганчір’я (ветошь), обтиральних матеріалів та вживаного одягу секонд–хенду не лише в Україні, але й за її межами.

Зараз ринок обтиральних матеріалів (ганчір’я) дуже різноманітний і покупцеві досить складно розібратися, що ховається за таким розмитим поняттям як «ганчір’я обтиральне». Давайте розберемося, що ж таке «ганчір’я обтиральне». Ганчір’я обтиральне - це засіб який призначений для задоволення таких потреб, як видалення забруднення (вологи, масла, мастила, пилу, стружки) з якою-небудь поверхні (устаткування, деталей, напівфабрикатів, готової продукції і т.п .). Тобто, ганчір’я знаходить досить широке застосування як в різних галузях промисловості, так і в інших сферах життєдіяльності людини. Ганчір’я обтиральне (ветошь) повинне володіти високим вмістом бавовни, високим ступенем поглинання, міцністю тканини, великими розмірами і відповідати всім вимогам санітарної безпеки.

Одним з наших основних пріоритетів є підтримка репутації надійного партнера для побудови довгострокових відносин з нашими клієнтами. У зв’язку з цим у нас існує програма лояльності, гнучка система цін. Ми раді надати Вам товар відмінної якості за низькими цінами. Для зручності наших покупців є добре налагоджена система доставок по всій Україні. Компанія зацікавлена в розширенні ринків збуту і запрошує до співпраці. Ми завжди раді новим партнерам і готові розглянути Ваші будь-які пропозиції.

Ключові слова:

обтиральні матеріали, секонд хенд, текстиль львів, неліквідний текстиль, ганчір’я обтиральне, ветош ціна, тканина обтиральна, обтиральний матеріал, секонд хенд оптом, гуртом, опт, куплю дрантя україни, дрантя обтиральне, дрантя ціна за кг, дрантя виробництво, купити х / б тканину, хб тканину, секонд оптом, оптом секонд хенд, пошук постачальників, куплю секонд хенд, second hand оптом, куплю ганчір’я, продам секонд хенд, сайти продажу бу одягу, постачальники секонд хенду, секонд хенд оригінал оптом

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38142274
Банк:
ОЩАДБАНК
МФО:
325796
Р/рахунок:
26004301312987

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Павло Васильович — відділ збуту
Дата перевірки:
31.07.2019