Універсальний львівський довідник

CORAL TRAVEL, ТУРАГЕНТСТВО

Фактична адреса:
79053м. Львів, вул. Княгині Ольги, 106, пов. 1
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Чисельність працівників:
3

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо українським туристам подорожі і відпочинок в двадцяти восьми країнах світу, організовуємо індивідуальні та групові авіаперевезення на базі власних чартерних програм і регулярних рейсів, активно займається продажами авіаквитків онлайн.

Рекламна інформація:

Турагенція Львова Корал Тревел більш як 20 років успішно займається туристичним бізнесом в Україні. Компанія належить великому міжнародному холдингу OTI, який щорічно відправляє на відпочинок понад 3 млн людей. Агенція використовує в Україні весь досвід і ресурси холдингу. Пріоритетом компанії є якість послуг, які надаються клієнтам. Тільки найкращі курорти, відмінні готелі, сучасний транспорт і ніяких компромісів!

Кращі туроператори сприяють підвищенню престижу українського туристичного бізнесу в світі. Свій внесок в цю місію вносить і Корал Тревел, послідовно дотримуючись принципів чесної конкуренції і цивілізованих відносин в бізнесі, бездоганно виконуючи свої зобов’язання перед клієнтами і зарубіжними партнерами. За таких умов стосунки сторін ґрунтуються на довгостроковій взаємовигідній перспективі, тож всі зацікавлені в успіху спільної справи.

Компанія сприйнятлива до інновацій, розвиває такі напрямки, як intensive-, congress-, sport-туризм, а також постійно веде роботу по відкриттю нових країн для українських мандрівників.

Туроператор обслуговує клієнтів із середнім і високим рівнем доходів, але, незважаючи на це, надає безліч акцій і знижок, можливість придбати «палаючі» тури і навіть купити товари в магазинах Duty Free за спеціальними цінами!

Компанія по праву входить в «клуб» - «кращі турагенції Львова»!

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 20:00
Вівторок:
від 10:00 до 20:00
Середа:
від 10:00 до 20:00
Четвер:
від 10:00 до 20:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Танчук О.Р.
Дата перевірки:
17.11.2016