Контакти

Фактична адреса:
79053, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 106, пов. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

CORAL TRAVEL, ТУРАГЕНТСТВО

Контакти

Фактична адреса:
79053, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 106, пов. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79053, м. Львів, вул. Княгині Ольги, 106, пов. 1
Телефони:

Діяльність

Пропонуємо українським туристам подорожі і відпочинок в двадцяти восьми країнах світу, організовуємо індивідуальні та групові авіаперевезення на базі власних чартерних програм і регулярних рейсів, активно займається продажами авіаквитків онлайн.

Інформація

Турагенція Львова Корал Тревел більш як 20 років успішно займається туристичним бізнесом в Україні. Компанія належить великому міжнародному холдингу OTI, який щорічно відправляє на відпочинок понад 3 млн людей. Агенція використовує в Україні весь досвід і ресурси холдингу. Пріоритетом компанії є якість послуг, які надаються клієнтам. Тільки найкращі курорти, відмінні готелі, сучасний транспорт і ніяких компромісів!

Кращі туроператори сприяють підвищенню престижу українського туристичного бізнесу в світі. Свій внесок в цю місію вносить і Корал Тревел, послідовно дотримуючись принципів чесної конкуренції і цивілізованих відносин в бізнесі, бездоганно виконуючи свої зобов’язання перед клієнтами і зарубіжними партнерами. За таких умов стосунки сторін ґрунтуються на довгостроковій взаємовигідній перспективі, тож всі зацікавлені в успіху спільної справи.

Компанія сприйнятлива до інновацій, розвиває такі напрямки, як intensive-, congress-, sport-туризм, а також постійно веде роботу по відкриттю нових країн для українських мандрівників.

Туроператор обслуговує клієнтів із середнім і високим рівнем доходів, але, незважаючи на це, надає безліч акцій і знижок, можливість придбати «палаючі» тури і навіть купити товари в магазинах Duty Free за спеціальними цінами!

Компанія по праву входить в «клуб» - «кращі турагенції Львова»!

Рубрики

Про компанію

Кількість працівників:
3 чол.

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 20:00
Вівторок:
10:00 — 20:00
Середа:
10:00 — 20:00
Четвер:
10:00 — 20:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 14.03.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.