Універсальний львівський довідник

МАЙСТЕРНЯ

Юридична адреса:
79015, м. Львів,

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

► Ковані вироби: ворота, огорожі, решітки, дашки, перила, камінні набори, підставки під вазони, рами для дзеркал, люстри, лампи, мангали, бесідки та будь-що інше;
► Реставраційні роботи;
► Працюємо також з деревом та шкірою, поєднуємо ковані елементи з дерев’яними, скляними, шкіряними чи текстильними; виконуємо супутні роботи (монтаж, демонтаж та ін.);
► Куємо зброю та обладунки (за джерелами або репліки або фентезі);
► Виготовляємо інвентар для фаєр-шоу; елементи антуражу для виступів, виставок, ігор та інше.

Гарантуємо адекватні ціни та виконання робіт в обумовлений строк.

Рекламна інформація:

Ковальська майстерність - давнє ремесло, яке дуже шанувалось, а ковані вироби не лише красиві, оригінальні, витончені, а також надійні та довговічні.

Наша майстерня «ЕРА» ще молода, проте ми старанно працюємо, використовуючи усе своє вміння і вкладаючи душу в кожен наш виріб. Адже ковальство - це не стільки сучасні технології, як робота руками і ручними інструментами, яка починається з ескізу, продовжується гарячим куванням, закінчується пофарбуванням і нанесенням патини. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Кожне замовлення - особливе і оригінальне. Навіть замовляючи виріб із каталогу, клієнт отримує свій - особливий, своєрідний, оскільки ручна робота означає, що кожен виріб - неповторний.

Для реконструкторів ми пропонуємо зброю, обладунки, предмети побуту та інші вироби, виконані максимально наближеними технологіями до історичних із найбільш аутентично допустимих матеріалів.

А для задоволення потреб ролевиків, майстрів фаєр-шоу, та любителів інших найрізноманітніших хобі у нас є можливості приймати Ваші замовлення і виготовляти для вас різне спорядження, предмети антуражу та багато іншого і не лише з металу! :)

Більше наших виробів можна побачити на наших сторінках
● http://vk.com/era_mast
● https://www.facebook.com/masterskayaERA

Сучасній оселі ковані вироби (в т.ч. деталі, оздоблення) надають шику, власнику - певного статусу, дизайну - самобутності, своєрідності та неповторності. Для оформлення сучасного помешкання наші пріоритети - не лише якість і краса, а також, з поваги до часу наших клієнтів, найкоротші терміни виконання. Тому ми стараємось бути ультратрадиційними і в роботі не цураємось технічних досягнень; ми поєднуємо методи давньої традиційної обробки металу із сучасними.

Наші майстри готові втілювати будь-які Ваші дизайнерські фантазії у металі!

Ключові слова:

ковані вироби львів, вироби з металлу, ковані вироби ціни, ворота ковані ціна, ковані огорожі брами, ковані елементи у львові, перила ковані, ковані підставки для вазонів під вазони, ковані підставки під квіти для квітів, фаєр-шоу, fireshow, антураж, ролевки, скло, вироби із скла, фігурки, вітраж, ножі, кинджали, стріли, списи, метальні ножі, умбон кований, баклер, мідний посуд, тринога, одяг та обладунки, ковані вироби, прикраси та біжутерія, пряжки ковані, гарда, підставка для ялинки, спорядження для фаєр-шоу, стаф, ізіс, манкефіст на роупдарт, кафедрали, шабля, хендси палм-торчі, снейки, віяло, комето - стаф, фитили - керамотканина, вироби зі шкіри, вироби з дерев

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Дата перевірки:
05.02.2010