Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів,
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ФОРТ-АГРО-БУД, ТОВ

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів,
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79015, м. Львів,

Діяльність

Компанія Форт-Агро-Буд надає такі послуги: спецтехніки, будівельно-монтажні роботи, ландшафтний дизайн, архітектура, дизайн інтер’єру, проектування будинків, опалення.

Інформація

«ФОРТ-АГРО-БУД» - Львівська фірма, що спеціалізується на створенні архітектурних проектів, їх реалізації і створенні необхідної документації. Компанія стане відмінним вибором для людей, які хочуть зробити ремонт у своїй квартирі або котеджі, або спроектувати нову будівлю. У «ФОРТ-АГРО-БУД» працює великий штат професіоналів, які здатні з нуля спроектувати дизайн інтер’єру, ландшафту або будь-якого об’єкта з урахуванням всіх побажань замовника. Дизайнери компанії здатні оформити приміщення в будь-якому дизайні інтер’єру - будь то стриманий скандинавський стиль або вишуканий бароко. Штат майстрів професійно справляється з будівельними та ремонтними роботами будь-якої складності. Також компанія пропонує послугу проведення систем опалення в будинках. Варто відзначити відносно невисокі ціни на послуги - вони значно нижчі ніж у більшості конкурентних підприємств.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 25.06.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.