Універсальний львівський довідник

ІЛЛІЧІВСЬКА, СК

Фактична адреса:
79008м. Львів, вул. Римлянина, 7
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Надаємо послуги добровільного і обов’язкового страхування приватним особам і корпоративним клієнтам. Поліси страхування транспортних засобів (КАСКО), власного майна, здоров’я, від нещасних випадків, аварій, вчинення навмисної шкоди; відповідальності власників автомобілів і зброї; медичне і туристичне.

Також для юридичних осіб передбачено укладання договорів страхування власності; транспорту різної спеціалізації і габаритів; вантажів і багажу; відповідальності за якість продукції, що виготовляється; будівельно-монтажних робіт, здійснення небезпечних чи вартістних перевезень; безпеки пожежних, авіації, та інше.

Проводимо навчання і працевлаштування бажаючих опанувати професію страхового агента.

Рекламна інформація:

СК «Іллічівська» заснована більше 10 років тому назад, і вже увійшла в ТОР-25 найбільших компаній, які представлені на страховому ринку України, а також в ТОП-20 таких, що впливають на його розвиток, неодноразово нагороджувалась відзнаками у престижних рейтингах.

Постійне реформування менеджменту компанії, покращення планування, вдосконалення методів обслуговування клієнтів, впровадження п`ятирівневого контролю,- ці заходи були спрямовані на забезпечення якісного надання послуг, і вони досягли мети. Сьогодні «Іллічівська» представлена розгалуженою мережею філіалів і має стабільні фінансові показники.

Вся діяльність компанії керується Законом України «Про страхування»,вона прозора і доступна для публіки, в чому можна переконатись, відвідавши наш сайт та прес-центр онлайн. Усі види добровільного страхування ліцензовані, обов’язкове – здійснюється відповідно порядку і правилам, які встановлені Кабінетом Міністрів, де визначено розміри сум, тарифів та платежів.

Наші менеджери уважно ставляться до кожного клієнта, вони допоможуть зробити вибір, нададуть вичерпну інформацію про переваги і недоліки того чи іншого поліса та підкажуть вигідні варіанти.

Енергійні люди, які мріють про гідну оплату праці та хочуть мати можливість розпоряджатися своїм часом, отримують в СК «Іллічівська» додатковий шанс пройти безкоштовне навчання професії страхового агента і приєднатися до роботи!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
21.02.2017