Універсальний львівський довідник

ПРАВОЗАХИСНИК ФЕДИШИН ІГОР

Адреса:
79070, м. Львів, вул. Хоткевича, 16
Телефон основний:
(098) 8187943

Про компанію

Керівник:
Ігор Федишин — Адвокат

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Юридична допомога. Адвокат із земельного, спадкового, сімейного, банківського законодавства, майнового та страхового права. Кримінальні, цивільні, господарські, адміністративні справи, юридична консультація з правових питань, корпоративне законодавство, представництво в судах та державних органах, складання процесуальних документів, проектів договорів, статутних документів юридичних осіб, відкриття рахунків у банках, реєстрація юридичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності, внесення змін у статутні документи, надання правових висновків. Консультація з питань придбання нерухомості, відведення земельних ділянок, отримання кредиту, відкриття рахунків, застави майна. Корпоративне законодавство.

Рекламна інформація:

Особистий адвокат з господарського та банківського законодавства.
Надання консультацій керівникові підприємства та представлення і захист прав інтересів керівника в правоохоронних органах, суді з питань, пов’язаних із здійсненням ним посадових повноважень.
Представлення інтересів керівника підприємства в суді( у досудовому порядку) у справах про захист честі, гідності, ділової репутації.
Пред’явлення позовів про повернення заборгованості в господарський суд, про стягнення дебіторської заборгованості з оплати товарів, робіт, послуг, а також подання позовів про стягнення сплачених коштів при непостачанні оплаченого товару.

Суди з кредиторами, банками, позасудове вирішення конфліктів, мирові угоди з боргових та майнових питань. Оспорювання застави, іпотеки. Визнання кредитних договорів, договорів іпотеки, застави, поруки недійсними, скасування незаконно нарахованої, спірної суми пені. Захист майна від арешту. Оскарження дій ДВС. Переговори із кредиторами та банками. Захист від незаконних дій колекторських компаній. Захист від примусового стягнення боргу.
Представництво інтересів кредиторів, боржників у відносинах з органами виконавчої служби при здійсненні процедури примусового виконання рішень судів та інших уповноважених органів.

Комплекс юридичної допомоги в сфері земельних правовідносин.
- Складання договорів (попередні договори, завдаток, міна, оренда, тощо) щодо операцій з земельними ділянками;
- консультації та юридичний супровід операцій з земельними ділянками;
- юридичний супровід при зміні цільового призначення земельної ділянки;
- підготовка та подання документів по здійсненню операцій із земельними ділянками;
- юридичний супровід при відводі земельних ділянок;
- юридичний супровід при приватизації земельних ділянок;
- юридична допомога при реєстрації права власності на землю.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2004023855

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Ігор Федишин
Дата перевірки:
30.06.2015