Універсальний львівський довідник

EXPRESS CREDIT UNION

Юридична адреса:
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Галицька, 32
Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Хмельницького, 10
Поштова адреса:
79019, м. Львів, вул. Хмельницького, 10
Телефон основний:

Про компанію

Рік заснування:
2013

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання кредитів
  • Інше фінансове посередництво

Продукція, послуги:

ДЕПОЗИТИ:

Ми вчасно виплачуємо відсотки та повертаємо вклади!

Депозити від ”Експрес Кредит Юніон” - це можливість вигідно та надійно примножити Ваші заощадження. Принцип нашої роботи - це індивідуальний підхід до кожного клієнта та зручні депозитні вклади. Тож Ви зможете підібрати той варіант ідеального збереження коштів, який найбільше відповідає Вашим потребам.

► Класичний – можливість розмістити кошти терміном на 1 місяць під 12 % річних;
► Квартальний - можливість розмістити кошти терміном на 3 місяці під 16 % річних;
► Вигідний - можливість розмістити кошти терміном на 6 місяців під 16,5 % річних;
► Прибутковий - можливість розмістити кошти терміном на 9 місяців під 17 % річних;
► Динамічний - можливість розмістити кошти терміном на 12 місяців під 17,5 % річних;
► Комфортний - можливість розмістити кошти терміном на 13 місяців під 19% річних
► Стратегічний - можливість розмістити кошти терміном на 24 місяці під 19 % річних.

Діє програма лояльності для пенсіонерів: +0,5 % до будь-якої з діючих відсоткових ставок!

КРЕДИТИ:

EXPRESS CREDIT UNION займає провідні позиції в регіоні з споживчого кредитування, кредитування під заставу золота, ювелірних виробів автомобілів та нерухомості. Депозитні програми EXPRESS CREDIT UNION створені для задоволення найрізноманітніших потреб наших клієнтів.

Рекламна інформація:

EXPRESS CREDIT UNION - західно-українська фінансова група компаній, заснована згідно найкращих традицій та сучасних можливостей фінансового ринку України сьогодні активно розвивається та зміцнює свої позиції. Зокрема, протягом 2013 року у місті Івано-Франківськ відкрито два відділення. На початку 2014 року відбулось офіційне відкриття ще одного відділення у центрі Львові, надалі планується створення філій у Чернівцях та Тернополі.

EXPRESS CREDIT UNION займає провідні позиції в регіоні з кредитування під заставу золота, ювелірних виробів, автомобілів та нерухомості, а також пропонує найоптимальніші депозитні вклади з можливістю поповнення та щомісячною виплатою відсотків.

Метою EXPRESS CREDIT UNION є побудова довготривалого та стабільного партнерства, заснованого на індивідуальному підході до кожного Клієнта. Неухильне виконання своїх зобов’язань – це те, чим керуються кожного дня всі працівники компанії.

Досконалий менеджмент, злагоджена робота всіх філій та кожного працівника зокрема, відкритість, прозорість та довіра дозволяють ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН не тільки твердо стояти на ногах, а й займати провідні позиції на фінансовому ринку.

ЕКСПРЕС КРЕДИТ ЮНІОН ставить перед собою місію принести в фінансову систему України якісно новий рівень сервісу та обслуговування, стати надійним партнером для кожного Клієнта, і продовжуватиме робити це надалі, відкриваючи нові відділення та розширюючи спектр надання фінансових послуг.

Ключові слова:

кредит депозит, як взяти кредит, найкращий депозит, гроші в кредит терміново львів, гроші на депозит, депозитні вклади, покласти гроші на вигідні депозити, авто в кредит, банки які надають кредити, банківські депозити, безкоштовний депозит, валютні депозити, взяти кредит, вигідний депозит, види депозитів, види споживчого кредиту, відкрити депозит, відсотки по депозитах, готівкові кредити, гроші в кредит, грошовий депозит, грошові кредити, депозит на рік, депозит відгуки україна, депозити в 2019 році

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
39045012

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 10:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Ваксман Рузана Володимирівна
Дата перевірки:
15.08.2019