Універсальний львівський довідник

БЕТОННІ КІЛЬЦЯ

Адреса:
81500, Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Дутко Мар’ян Володимирович — підприємець

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво виробів з бетону для будівництва
  • Оптова торгівля будівельними матеріалами
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

Пропонуємо:
- виробництво високоякісних бетонних кілець для криниць та каналізацій;
- кришки та днища різних діаметрів;
- цегла городоцька Керамбуд;
- будівельні матеріали (газобетон чи газоблок, шлакоблок, піноблок, пісок, щебінь, бруківка);
- доставка усіх видів будматеріалів та вантажів;
- послуги маніпулятора самоскида вантажопідйомністю до 20 тон;
- копання криниць та каналізацій;
- послуги з монтажу бетонних кілець.

Рекламна інформація:

Залізобетонні кільця, перекриття кілець, днища - будівельні конструкції, призначені для влаштування колодязів водопровідних потреб, а також теплових систем при будівництві будівель та споруд і є одним з основних елементів, що використовуються при модернізації старих і будівництві нових оглядових, каналізаційних колодязів. Так як без надійної каналізації неможлива експлуатація будь-якої будівлі, повинна приділятися особлива увага якості залізобетонних і бетонних кілець для криниці.

Бетонні кільця - основний елемент конструкції каналізацій та криниць. Вони відрізняються висотою, діаметром, вагою та використовуються при встановлені скважин для водопостачання ділянок, виконання робіт по монтажу та ремонту комунікаційних мереж та ін. Залізобетонні криниці нашого виробництва користуються великим попитом, та виробляються виключно з високоякісних матеріалів.

Основна перевага будівництва водопровідних систем з кілець для криниць - низька вартість матеріалу при високій швидкості монтажу.
Виробництво виробів здійснюється відповідно до усіх технічних вимог. Ми виготовляємо завжди міцні та надійні бетонні кільця для криниць та каналізацій. Вартість залежить від основних параметрів: розмірів, товщини, матеріалу.

Купуючи бетонні кільця у нас, ви можете бути впевненими в тому, що матеріал, який використовується при виготовленні такої продукції як кільця колодязні та каналізаційні кільця, був ретельно відібраний. Крім того, оброблений відповідно до прийнятих стандартів, і перевірений на міцність і зносостійкість. І якщо до будівництва колодязів на ділянках Ви ставитеся з тією ж відповідальністю, що і ми, використовуйте тільки перевірений часом матеріал.

Якщо Ваш об’єкт знаходиться у м. Львів чи Львівській області, Ви можете замовити бетонні кільця, купити кришки з люком, придбати днища з доставкою на будівельну площадку.
Ми використовуємо машини, маніпулятори та самоскиди вантажопідйомністю до 20т.
Реалізуємо усі наші вироби з доставкою на площадку замовника у Львові та Львівській області з залученням кранів-маніпуляторів та самоскидів.
Бетонні кільця швидко та безпечно опускаються на місце встановлення.

Запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах.
Постійним та гуртовим клієнтам знижки!

Ключові слова:

кільця бетонні для криниць, кільця бетонні для каналізацій, кришки, днища різних діаметрів, купити бетонні кільця, бетонна кришка, залізобетонні кільця для колодязів, бетонне днище, бетонне кільце ціна, бетонні днища, бетонні кільця для каналізації з дном, бетонні колодязні кільця, бетонні кришки, будівельні конструкції, будівництва колодязів, для будівництва тунелів, будівництво колодязя, виготовлення залізобетонних колодязних кілець, виробництво бетонних кілець, влаштування колодязів, горловина криниці

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3067609428

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 15:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Дутко Мар’ян Володимирович — підприємець
Дата перевірки:
25.02.2019