Контакти

Адреса:
81500, Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

БЕТОННІ КІЛЬЦЯ

Контакти

Адреса:
81500, Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
81500, Львівська обл., Городоцький р-н, м. Городок
Телефони:

Діяльність

Фото — БЕТОННІ КІЛЬЦЯ Пропонуємо:
- виробництво високоякісних бетонних кілець для криниць та каналізацій;
- кришки та днища різних діаметрів;
- цегла городоцька Керамбуд;
- будівельні матеріали (газобетон чи газоблок, шлакоблок, піноблок, пісок, щебінь, бруківка);
- доставка усіх видів будматеріалів та вантажів;
- послуги маніпулятора самоскида вантажопідйомністю до 20 тон;
- копання криниць та каналізацій;
- послуги з монтажу бетонних кілець.

Інформація

Залізобетонні кільця, перекриття кілець, днища - будівельні конструкції, призначені для влаштування колодязів водопровідних потреб, а також теплових систем при будівництві будівель та споруд і є одним з основних елементів, що використовуються при модернізації старих і будівництві нових оглядових, каналізаційних колодязів. Так як без надійної каналізації неможлива експлуатація будь-якої будівлі, повинна приділятися особлива увага якості залізобетонних і бетонних кілець для криниці.

Бетонні кільця - основний елемент конструкції каналізацій та криниць. Вони відрізняються висотою, діаметром, вагою та використовуються при встановлені скважин для водопостачання ділянок, виконання робіт по монтажу та ремонту комунікаційних мереж та ін. Залізобетонні криниці нашого виробництва користуються великим попитом, та виробляються виключно з високоякісних матеріалів.

Основна перевага будівництва водопровідних систем з кілець для криниць - низька вартість матеріалу при високій швидкості монтажу.
Виробництво виробів здійснюється відповідно до усіх технічних вимог. Ми виготовляємо завжди міцні та надійні бетонні кільця для криниць та каналізацій. Вартість залежить від основних параметрів: розмірів, товщини, матеріалу.

Купуючи бетонні кільця у нас, ви можете бути впевненими в тому, що матеріал, який використовується при виготовленні такої продукції як кільця колодязні та каналізаційні кільця, був ретельно відібраний. Крім того, оброблений відповідно до прийнятих стандартів, і перевірений на міцність і зносостійкість. І якщо до будівництва колодязів на ділянках Ви ставитеся з тією ж відповідальністю, що і ми, використовуйте тільки перевірений часом матеріал.

Якщо Ваш об’єкт знаходиться у м. Львів чи Львівській області, Ви можете замовити бетонні кільця, купити кришки з люком, придбати днища з доставкою на будівельну площадку.
Ми використовуємо машини, маніпулятори та самоскиди вантажопідйомністю до 20т.
Реалізуємо усі наші вироби з доставкою на площадку замовника у Львові та Львівській області з залученням кранів-маніпуляторів та самоскидів.
Бетонні кільця швидко та безпечно опускаються на місце встановлення.

Запрошуємо до співпраці на взаємовигідних умовах.
Постійним та гуртовим клієнтам знижки!

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Дутко Мар’ян Володимирович — підприємець

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Оновлення даних: 14.05.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.