Універсальний львівський довідник

КАРПОІНТ ЕЛЕКТРІК, ТОВ

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 306
Телефон основний:
(032) 2423575

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Роздрібна торгівля автомобілями
  • Роздрібна торгівля автомобільними деталями та приладдям
  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

Carpoint Electric – це українсько-норвезька компанія, що надає широкий вибір нових європейських електромобілів та електробайків в Україні, сприяє розвитку інфраструктури та електротранспорту в Україні.

Ексклюзивий імпортер брендів Detroit Electric та Zero.

Рекламна інформація:

Компанія Carpoint Electric об’єднує людей, які бажають зробити Україну зеленою та енергонезалежною.

Долучайтесь до нас. Ми відкриті також для підприємств, що використовують нові підходи в бізнесі та розуміють важливість екологічної та етичної складової. Зелене і чисте майбутнє можливе!

Carpoint Electric – це не лише широкий вибір нових європейських електромобілів та електробайків. Це також місце обміну знанням і досвідом.Ми відчинені для усіх, хто цікавиться електротранспортом, зеленими технологіями та інноваціями.

Ми працюємо, щоб зробити світ зелених технологій реальним!!

Ключові слова:

електромобілі, електро-мото, електровелосипеди, електровелосипед львів купити, електровелосипед купити, купити електровелосипед, купити електровелосипед у львові, електровелосипед ціна, купити електромобіль у львові, електровелосипед львів, бу електромобілі, купити електромобіль, купити електромобіль в україні, електровелосипед ціни в україні, електромобіль купити, електровелосипед, купити електромобіль бу, nissan leaf кредит, електромобілі ніссан, кредит на електромобіль, купити електромобіль львів, продам електровелосипед, електромобілі у львові, електромобілі в україні ціни, електромобілі львів купити, електромобіль ніссан, ніссан електромобіль, електромобілі львів, електромобілі купити в україні, електромобілі в україні, ціни на електромобілі, продам електромобіль, український електровелосипед, nissan leaf львів, nissan leaf ціна в україні, електромобілі україна, триколісний електровелосипед, українські електромобілі, nissan leaf купити україни, nissan leaf україни, nissan leaf ціна україна, електровелосипед україни, продажів електромобілів

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
40533596

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Соловій Сергій
Дата перевірки:
02.02.2018