Універсальний львівський довідник

КАРПОІНТ ЕЛЕКТРІК, ТОВ

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 306
Телефон основний:
(032) 2423575
Телефони:
(068) 2423573

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Роздрібна торгівля автомобілями
  • Роздрібна торгівля автомобільними деталями та приладдям
  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням
  • Інші види оптової торгівлі

Продукція, послуги:

”Carpoint Electric” – це українсько-норвезька компанія, що надає широкий вибір нових європейських електромобілів та електробайків в Україні, сприяє розвитку інфраструктури та електротранспорту в Україні.

Ексклюзивий імпортер брендів Detroit Electric та Zero.

Пропонуємо великий вибір електротехніки:
- електромобілі (нові, б/у);
- електричні скутери та електромотоцикли;
- електровелосипеди.

Рекламна інформація:

Компанія ”Carpoint Electric” об’єднує людей, які бажають зробити Україну зеленою та енергонезалежною.

Основна перевага електромобілів – їхня еко­номічність. Вони не потребують бензину чи дизеля, не забруднюють планету та є дуже про­стими у користуванні. Такий транспорт можна легко впізнати на вулиці за двома основними ознаками: беззвучність, відсутність вихлопної труби та в рази менша кількість деталей двигуна та навісного обладнання, які потрібно обслуговувати та витрачати додаткові кошти.

Долучайтесь до нас. Ми відкриті також для підприємств, що використовують нові підходи в бізнесі та розуміють важливість екологічної та етичної складової. Зелене і чисте майбутнє можливе!

”Carpoint Electric” – це не лише широкий вибір нових європейських електромобілів та електробайків. Це також місце обміну знанням і досвідом. Ми відчинені для усіх, хто цікавиться електротранспортом, зеленими технологіями та інноваціями.

Ми працюємо, щоб зробити світ зелених технологій реальним!!!

Ключові слова:

електромобілі купити, електровелосипеди замовити, електровелосипед львів купити, електровелосипед купити, купити електромобіль у львові, купити електровелосипед, купити електровелосипед у львові, електровелосипед ціна, електровелосипед львів, бу електромобілі, купити електромобіль, електро-мото купити, купити електромобіль в україні, електровелосипед ціни в україні, електромобіль купити, купити електромобіль бу, nissan leaf кредит, електромобілі ніссан ціна, кредит на електромобіль, купити електромобіль львів, продам електровелосипед, електромобілі у львові, електромобілі в україні ціни, електромобілі львів купити, електромобіль ніссан ціна, ніссан електромобіль купити, електромобілі львів, електромобілі купити в україні, електромобілі в україні, ціни на електромобілі, продам електромобіль, український електровелосипед купити, nissan leaf львів, nissan leaf ціна в україні, електромобілі україна, триколісний електровелосипед купити, українські електромобілі купити, nissan leaf купити україни, nissan leaf україни, nissan leaf ціна україна, електровелосипед україни, продажа електромобілів, електромотоцикл львів, електромотоцикл ціна, електромотоцикл купити, замовити електромотоцикл, електромотоцикл недорого, електросткутер львів, електроскутер ціна, електроскутер купити, електроскутер замовити, електроскутер недорого

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
40533596

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
21.01.2019