Універсальний львівський довідник

НАВЧАННЯ В АВТОШКОЛІ

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Лемківська, 16
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Рубцова Мар’яна Василівна — директор
Вища організація:
ТзОВ ”АВТОГРАД”

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Курси з підготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів категорії ”В”.

Курси - на ПОСТІЙНОДІЮЧІЙ ОСНОВІ - початок навчання з дня заповнення заяви!!!

Лекції + водіння в центральній частині міста (зручно для тих, хто проживає, працює або ж навчається у центрі).

ТЕРМІН НАВЧАННЯ ~ 3 міс.

Кваліфіковані інструктори.

Для отримання консультації та для запису звертатись за адресою: вул. Лемківська, 16 (між палацом імені Гната Хоткевича та поліклінікою на вул. Хімічній).

Рекламна інформація:

До недавнього часу автомобіль був розкішшю, а не засобом пересування, без якого, сучасна ділова людина, не може обійтися. Зараз же ситуація кардинально змінилась. Уже сьогодні для багатьох навчитися водити машину і бути водіями, не просто бажання, а необхідність.

Наша Автошкола починає навчання з самого простого базового рівня керування автомобілем та закінчує вдосконаленням навичок водіння автотранспортними засобами.

Завдяки нашим курсам ви отримаєте хороші теоретичні знання, розуміння правил дорожнього руху та навчитесь впевнено керувати автомобілем.

Ключові слова:

курси водіння в центрі львова, здати на права, автошкола центр, курси водіїв львів, школа водіння, водійські права, категорія в, правила дорожнього руху, навчальні курси львів, курси водіння ціна, навчання водіїв, підготовка водіїв, приватні уроки водіння, термін навчання в автошколі, уроки водіння автомобіля, уроки водіння для початківців, уроки водіння львів, як здати на права, курси водія, автоінструктор ціна, курс водіння, категорії водія, інструктор водіння, водійські курси

Службова інформація

Профіль редагував:
Рубцова Мар’яна Василівна — ФОП
Дата перевірки:
18.10.2019