Універсальний львівський довідник

ЕКСКУРСІЯ, ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ

Адреса:
79016, м. Львів, вул. Городоцька, 172/415
Телефон основний:
(032) 2534870
Телефони:
(098) 3435823, (063) 1832302

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо екскурсії і збірні тури, тури індивідуального типу, тури для корпоративних клієнтів, дитячі тури.

Рекламна інформація:

«Екскурсія» - туристична компанія, яка виділяється на фоні інших туристичних агентств тим, що пропонує різні заходи виключно по території Західної України. Компанія володіє своїм власним інтернет-сайтом, на якому можна детально ознайомитися з усіма актуальними пропозиціями.

Компанія «Екскурсія» пропонує такі послуги:

• Екскурсії і збірні тури.
• Тури індивідуального типу.
• Тури для корпоративних клієнтів.
• Дитячі тури.

Кількість пропонованих екскурсій дуже велика - пропонуються варіанти по Львову, Львівській області, Карпатах, Закарпаттю, Кам’янець-Подільському. Крім класичного відвідування найбільш відомих туристичних місць, представлені комплексні екскурсії в старовинні замки та монастирі.

У той час як екскурсії розраховані на великі туристичні групи, індивідуальні тури призначені для закоханих пар, компаній друзів і відпочинку сім’єю. Якщо ви хочете провести незабутній день або навіть кілька днів виключно в компанії близьких вам людей, то індивідуальні тури стануть найкращим вибором.

Корпоративні тури користуються широкою популярністю серед компаній, в яких хочуть провести корпоратив не в класичному форматі застілля, а у вигляді цікавої подорожі котра подарує яскраві емоції всьому колективу.

Якщо класичні тури по різним мальовничим і історичним місцям дорослій людині будуть дуже цікавими, то дитина швидше за все занудьгує на такому заході. Туристична компанія «Екскурсія» пропонує великий вибір турів для дітей, які супроводжуються різними цікавими конкурсами та змаганнями.

Також зверніть увагу на різні розважальні заходи і квести, які включають майстер-класи для творчих людей, екстремальний відпочинок на квадроциклах і безліч інших цікавих пропозицій.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
02.10.2017