Контакти

Адреса:
81131, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Солонка, вул. Стрийська, 5
Поштова адреса:
79031, м. Львів, а/с 9140
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Е ВАН ВАЙК ЛОГІСТИК СЕРВІС, ПП

Контакти

Адреса:
81131, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Солонка, вул. Стрийська, 5
Поштова адреса:
79031, м. Львів, а/с 9140
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
81131, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Солонка, вул. Стрийська, 5
Поштова адреса:
79031, м. Львів, а/с 9140
Телефони:

Діяльність

Послуги оренди складів.
Ми пропонуємо комплексні рішення у сфері складської логістики: складські послуги, відповідальне зберігання товарів, складська обробка вантажів, крос-докінг, оренда складських та офісних площ.
Перевезення.
Послуги по перевезенні вантажів: автомобільні перевезення, міжнародні перевезення, морські контейнерні перевезення, перевезення залізничним транспортом, контейнерні вантажоперевезення, авіаперевезення.
Комплекс митно-брокерських послуг.

Інформація

Транспортно - логістична Україно — Нідерландська компанія Е Ван Вайк Логістик Сервіс готова запропонувати Вам весь комплекс логістичних послуг. Наші можливості: - послуги вантажних перевезень по Україні,Європі,Росії від одного піддону - власний автомобільний парк із 30 вантажних автомобілів DAF серії XF (95 м3) ; - ми є 3 PL логістичним оператором; - зручне розташування ( на окружній трасі Київ - Чоп, 300 м. від ТК Ашан); - надаємо послуги сучасного складського комплексу класу А в місті Львові; - маємо власні складські комплекси в Європі; - надаємо митно - брокерські послуги; - надаємо додаткові логістичні послуги (VAS послуги); - надамо в оренду сучасні торгові офіси площею 18м2 або 36 м2. Додаткові послуги складу: - облік повернення товару, документообіг; - сортування, палетування вантажу; - маркування, стікерування, етикетирування товару; - упаковка, перепакування товару; - оформлення транспортних документів; - дотримання умов для зберігання вантажу; - формування замовлення в моно і мікс-палети; Переваги для клієнта від роботи з нами: - Клієнт платить тільки за ту площу і ті послуги, якими він користується, не інвестуючи свої активи на перспективу з урахуванням зростання обсягів, а також отримує можливість швидкого створення буферних запасів. - Клієнт отримує прозорий бюджет на складські та додаткові послуги. - Прозорість інформації клієнта про його товар завдяки наявності логістичних програм, гнучкою звітності та аналітиці з будь-якою періодичністю. - Мінімізація можливих втрат клієнта при зберіганні товару забезпечується нашою повною матеріальною відповідальністю з відшкодуванням збитків, недостач і втрат. - Можливість доставки товару в різні точки м.. Львова і по всій Україні використовую нашу систему доставки вантажів до адресата, технологію комплектації замовлень і завантаження транспортних засобів. Ви економите: - комунальних платежах (електроенергія, тепло тощо); - немає передоплати за останній місяць; - придбанні складської техніки; - програмному забезпеченні; - утриманні складу та персоналу для його обслуговування; - охороні складу. - не витрачаєте час і ресурси на розширення складу.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Кочерган О. М. — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 14.01.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.