Універсальний львівський довідник

US-MEDICA, МАСАЖНЕ ОБЛАДНАННЯ

Юридична адреса:
04210, м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 8, корп. 5
Фактична адреса:
04210м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 8 корп. 5
Телефон основний:
(044) 5365585
Телефони:
(097) 8388383, (050) 3468383

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Роздрібна торгівля медичними та ортопедичними товарами

Продукція, послуги:

Наша продукція:
- Масажні крісла;
- Фізіотерапевтичні крісла;
- Масажні столи;
- Масажні накидки;
- Масажні подушки;
- Масажні матраци;
- Ортопедичні подушки;
- Масажери для голови;
- Масажери для шиї;
- Масажери для ніг;
- Здоровий хребет;
- Фітнес-обладнання;
- Стільці для масажу;
- Масажери для тіла;
- Товари для краси;
- Аксесуари;
- Здоров’я з турмаліном.

Рекламна інформація:

US MEDICA, LLC - це найбільший в США виробник масажного обладнання, який займає лідируючі позиції в технологіях виробництва, якості продукції та рівня сервісу. Але є особливості, які викликають виняткову гордість - більше ніж 90% покупців продукції US MEDICA стають відданими шанувальниками продукції!

Інтернет-магазин us-medica.ua є офіційним представником компанії US MEDICA LLC., USA в Україні. Все обладнання, представлене у нашому магазині, поставляється безпосередньо від виробника.

US MEDICA, LLC володіє величезними ресурсами, такими як: власні фабрики, міжнародні зв’язки, відділ логістики, який дозволяє автономно доставляти продукцію з заводу-виробника. Ці фактори забезпечують широкий асортимент, високу якість, найкращі ціни і терміни поставки. Потужне, високотехнологічне виробництво оснащене автоматичними лініями останнього покоління і сучасними програмами оптимізації.

Вся продукція має офіційну гарантію на 1 рік від виробника. Це означає, що навіть у разі несправності, ремонт Вашого пристрою буде проведений в найкоротші терміни спеціально навченими сертифікованими фахівцями.

Особливу увагу ми приділяємо такими параметрами, як якість і ціна. Ми прагнемо, щоб вони були в розумному співвідношенні, оскільки намагаємося задовольнити потреби різних верств населення.

Вся продукція US MEDICA пройшла державні випробування та сертифікацію в Україні. Продукція компанії з успіхом брала участь у багатьох міжнародних виставках, де багаторазово нагороджувалася почесними дипломами.

Ми впевнені, що відкриваючи на українському ринку якісні світові бренди, що задовольняють найвищим вимогам, ми покращуємо рівень життя і зміцнюємо здоров’я нашої нації!

Ми завжди дбаємо і пам’ятаємо про Вас!

Ключові слова:

масажний стіл, масажер для ніг, масажер, масажер для голови, масажер для спини, масажне крісло, купити масажний стіл київ, масажні столи, масажні крісла, масажний стіл купити, масажери, вакуумний масажер, масажна накидка, масажна подушка, масажер для обличчя, масажний стіл купити київ, масажер для тіла, масажні накидки, ортопедичний стілець, купити масажер для шиї, стіл масажний, масажні подушки, масажні крісла київ, масажери для спини, масажне крісло купити, крісло для відпочинку, масажне обладнання

Маркетингова інформація

Торгова марка:
US Medica, США
Торгова марка:
Fujiiryoki, Японія
Торгова марка:
Yamaguchi, Японія

Службова інформація

Дата перевірки:
19.06.2018