Універсальний львівський довідник

SIGMA SOFTWARE, IT КОМПАНІЯ

Фактична адреса:
79060м. Львів, вул. Наукова, 7б, пов. 4
Телефон основний:
(067) 5433944

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Sigma Software надає високоякісні ІТ послуги для клієнтів в таких сферах, як електронний бізнес, документообіг, телекомунікації, військова галузь, авіаційно-космічна промисловість, банківська справа, фінанси і нерухомість, а також у сфері туризму, індустрії розваг і розробки ігор.

Три основні напрями бізнесу компанії - розробка та підтримка програмного забезпечення, розробка програмного забезпечення на замовлення, в тому числі розробка рішень під мобільні пристрої, ІТ консалтинг в різних сферах, зокрема в сфері електронного бізнесу, документообігу та роботи з проблемною заборгованістю.

Sigma Software має сертифікат відповідності стандарту якості ISO 9001: 2008. Свої послуги ми надаємо в основному для підприємств, розташованих у Західній Європі та США. Офіси в Харкові і Одесі працюють з 2005 року. У 2014 відкрилися нові офіси в Києві, Львові, Варшаві (Польща) і Сан-Хосе (США). Також партнери компанії і центри технічної підтримки представлені в таких країнах як Швеція, Великобританія, Швейцарія, Німеччина і Австрія.

Ми виконуємо роботу в строк. Ми будуємо найбільш швидкі і ефективні комунікації з замовниками. Довірчі відносини в бізнесі, приватне залучення, гнучкість і наше постійне прагнення до самовдосконалення, - за ці якості нас вибирають наші клієнти.

Службова інформація

Дата перевірки:
23.03.2016