Контакти

Адреса:
79039, м. Львів, вул. Шевченка, 31
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

РЕКМАРК, ПП

Контакти

Адреса:
79039, м. Львів, вул. Шевченка, 31
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79039, м. Львів, вул. Шевченка, 31
Факс:

Діяльність

Здійснюємо вітражні роботи, поліграфічні роботи, зовнішню рекламу, ковані рекламні вироби, сувенірну рекламу.

Інформація

«РЕКМАРК» - Львівське рекламне агентство, в якому працює команда європейського рівня здатна створити ідеальну рекламу для вашого продукту або компанії завдяки креативності, таланту і великому досвіду роботи в даній сфері діяльності. Компанія була створена понад одинадцять років тому, і за роки свого існування стала дуже популярною провівши безліч рекламних компаній.

Послуги, пропоновані рекламним агентством «РЕМАРК»:

• Вітражні роботи.
• Поліграфія.
• Зовнішня реклама.
• Ковані рекламні вироби.
• Сувенірна реклама.

Основною діяльністю агентства «РЕМАРК» є виготовлення, встановлення та обслуговування рекламних вивісок і конструкцій, а також створення всілякої рекламної атрибутики.

Девізом компанії є фраза «Наша реклама зробить вас успішним!», і вона філігранно описує її діяльність - завдяки великому таланту дизайнерів і професійному підходу до кожного клієнта, вироблена реклама завжди надає гідний результат.

При роботі з замовником, дизайнери рекламного агентства уважно вивчають об’єкт реклами і його цільову аудиторію, в результаті чого створюють рекламні продукти, які передають його суть і привертають увагу цільової аудиторії.

На офіційному сайті «РЕМАРК» можна ознайомитися з прикладами робіт компанії, які відмінно передають талант студії і високий рівень креативного підходу до вирішення кожного завдання.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Копко Юрій — директор

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Оновлення даних: 02.10.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.