Універсальний львівський довідник

АГРОМАТ, САЛОН

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Хмельницького, 11
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Салон «Агромат-Інтер’єр» - це керамічна плитка, мозаїка, керамограніт, сантехніка, меблі, освітлення, двері і аксесуари з усього світу.

Рекламна інформація:

Мабуть, неможливо уявити собі плитку, кахель, мозаїку, освітлення або обладнання та аксесуари для ванної кімнати, яких не було б в асортименті мережі магазинів партнерів компанії «Агромат». При всіх особливостях кожного магазину мережі, їх об’єднують загальні принципи, що лежать в основі філософії та концепції компанії «Агромат». Це найвища якість продукції, увагу до споживача, постійне прагнення до розвитку. Як стверджують експерти, компанія, не пропонує новинок, рано чи пізно втрачає конкурентоспроможність. Йдучи назустріч споживчому попиту, незмінно підвищується купівельної культурі споживання, компанія «Агромат» постійно розширює діапазон своєї продукції. У магазинах партнерів компанії регулярно з’являються новинки кераміки та сантехніки, що відрізняються не тільки відмінною якістю, а й вишуканими дизайнерськими рішеннями.

До послуг споживачів - повна та оперативна інформація, консультації досвідчених менеджерів і дизайнерів, 3-D візуалізація об’єктів. До того ж територіальне розташування магазинів, основна частина яких виведена за межі міста, надає покупцям додаткові зручності, особливо якщо мова йде про будівництві або ремонті заміського будинку.

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 19:00
Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
26.07.2018