ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
Адреса:
79011, м. Львів, вул. Стрийська, 28
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
Адреса:
79011, м. Львів, вул. Стрийська, 28
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
Адреса:
79011, м. Львів, вул. Стрийська, 28

Діяльність

Фото — ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ Профіль діяльності центру фізичної реабілітації «Формула руху»:

- дефекти постави, сколіоз, плоскостопість та інші порушення функції стопи (наприклад, клишоногість), кривошия, дисплазія кульшових суглобів;
- дцп, гіпер- та гіпотонус у дітей;
- наслідки травм та захворювань опорно-рухового апарату (після переломів, ендопротезування кульшових та колінних суглобів і т. п);
- порушення діяльності дихальної системи: обструктивні захворювання (бронхіальна астма, обструктивний бронхіт, хозл), емфізема, стани після операцій на легенях (лобектомія, пневмонектомія), пневмоній та плевритів;
- стани після видалення молочної залози (мастектомії);
- відновлення порушених рухових функцій та навчання переміщенням і самообслуговування після перенесеного інсульту, черепно-мозкової та спинномозкової травми.

Пропонуємо:

- консультації фахівців фізичної реабілітації (реабілітаційне обстеження, визначення основних реабілітаційних проблем та завдань, рекомендації щодо подальшої фізичної реабілітації);
- індивідуальні заняття з фізичної реабілітації для дорослих та дітей;
- заняття корекційною гімнастикою для дітей від 3 років та дорослих;
- масаж;
- виготовлення індивідуальних устілок (супінаторів) при різноманітних проблемах стоп;
- підбір ортопедичних виробів і технічних засобів реабілітації (в т.ч. антивальгусне та антиварусне ортопедичне взуття, супінатори, коректори постави, корсети, засоби для профілактики плоскостопості).
- консультації та заняття з логопедом - дефектологом.

1. Реабілітація в спорті. Одним із напрямків роботи ЦФР «Формула руху» є фізична реабілітація в спорті. Цей вид реабілітації передбачає не тільки роботу після травм та захворювань, а також швидке і повне відновлення фізичної працездатності спортсмена, попередження виникнення спортивної травматизації та корекцію тих ланок опорно-рухового апарату, які при специфічних для виду спорту максимальних навантаженнях можуть травмуватися.

Пропонуємо спортсменам та їх тренерам разом із фахівцями ЦФР «Формула руху»:
- продумати, спланувати та реалізувати ефективні програми фізичної реабілітації, які б гармонійно вписалися у тренувальний цикл спортсмена;
- при потребі проходити відновлення із врахуванням особливостей функціонального стану спортсмена;
- пройти фізичну реабілітацію у випадках травмування.

http://www.formula-rukhu.com.ua/posluhy/reabilitatsiia-u-sporti

2. Відтепер усі бажаючі мають можливість замовити індивідуальні устілки, виготовлені на сучасному обладнанні. Основа устілки легкий, стійкий до використання та гіпоалергенний матеріал. Завдячуючи різному ступеню жорсткості матеріалу є можливим створювати устілки під потреби замовника, корегувати розподіл навантаження на стопу в залежності від ваги клієнта, рухової активності, завдань ортезування .

3. В листопаді 2012 року розпочав свою роботу Центр фізичної реабілітації «Формула руху». Три роки тому, прагнучи реалізувати ідею надання широкого спектру реабілітаційних послуг для усіх вікових категорій населення з найрізноманітнішими проблемами нервової, кардіореспіраторної систем та опорно-рухового апарату, фахівці фізичної реабілітації, викладачі кафедри фізичної реабілітації Катерина Тимрук-Скоропад та Оксана Федорович заснували реабілітаційний центр «Формула руху».

http://www.formula-rukhu.com.ua/info-tsentr/novyny/278-try-roky-tomu-vidkryto-formulu-rukhu

4. Співпраця з Anita Care
Розуміючи необхідність фізичної терапії жінок після видалення молочної залози та труднощів з якими вони стикаються в пошуках фахової реабілітаційної допомоги, «ФОРМУЛА РУХУ» вже давно афішувала цей напрямок роботи, наголошуючи на важливості пройти фізичну терапію кожній прооперованій жінці. Тому приємно анонсувати співпрацю в даному напрямку з Кабінетом Anita care (м. Львів), який опікується жінками після мастектомії.

http://www.formula-rukhu.com.ua/info-tsentr/novyny/301-spivpratsia-z-anita-care

5. Логопед
Відтепер у Центрі фізичної реабілітації «Формула руху» можна пройти консультацію та відвідувати заняття із логопедом-дефектологом.

http://www.formula-rukhu.com.ua/info-tsentr/novyny/306-logoped

6. Практичний тренінг ”Техніки переміщень пацієнтів з інвалідністю”
Фізичні терапевти «Формули руху» Олейнікова Надія, Савка Дмитро, Яцуняк Марта провели практичний тренінг для медичних працівників з різних областей України щодо техніки переміщень пацієнтів з інвалідністю. Захід відбувся в період з 30 травня по 3 червня 2016 р. у Львові за підтримки USAID у програмі «Здоров’я жінок України» в рамках проекту «Розширення доступу жінок з інвалідністю до послуг з планування сім’ї та репродуктивного здоров’я».

http://www.formula-rukhu.com.ua/info-tsentr/novyny/299-treningtehnikyperemishchennya

7. Програма «IT-PhysioTherapy», яка націлена на комплексне вирішення і запобігання типових проблем зі здоров’ям людей, професійна діяльність яких пов’язана з тривалою сидячою роботою за комп’ютером.

Попри характерний для людей ІТ-галузі прогресивний підхід до здоров’я, активну фізичну діяльність (тренажерні зали, йога, плавання, біг, їзда на велосипеді тощо) – ця категорія людей стикається з періодичним або постійним болем спини, шиї, голови, швидкою втомлюваністю та іншими супутніми проблемами.

Варіанти програми «IT-PT»:
Інтенсивний курс. Кількість візитів - 20 за місяць. Курс розрахований на 4 тижні, у подальшому перехід на базовий курс.
Базовий курс. Кількість візитів - 12 за місяць. Тривалість - необмежена.
http://www.formula-rukhu.com.ua/napriamky-diialnosti/spetsialni-prohramy/it-physiotherapy

Інформація

Величезне значення у фізичній реабілітації пацієнта з будь-яким захворюванням має грамотний підбір найбільш доцільних та ефективних засобів реабілітації: фізичні вправи, масаж, ортопедичні вироби тощо. З їх допомогою вдається зменшити біль, покращити функції систем організму, відновити втрачені рухові функції, попередити можливі ускладення, прискорити одужання і повернення до колишньої активності. Крім того, фізична реабілітація дарує пацієнтові впевненість в своїх силах та покращує психоемоційний стан.

У реабілітаційному центрі «Формула руху» фізична реабілітація відбувається у співпраці із досвідченими фахівцями фізичної реабілітації, що дозволяє у найшвидші терміни досягати запланованого результату. Індивідуальний підбір засобів і методик робить фізичну реабілітацію в стінах нашої клініки максимально ефективною і безпечною.

Пацієнти з різноманітними захворюваннями та травмами потребують проведення якісної та своєчасної фізичної реабілітації з комплексним використанням фізичних вправ у поєднанні з такими видами та методиками масажу як: класичний; сегментарно-рефлекторний; лімфодренажний.

Індивідуально розроблена програма фізичної реабілітації для діток із порушеннями постави та проблемами зі стопами, з діагнозом ДЦП, для дорослих із неврологічними проблемами (інсульт, черепно- та спинно-мозкова травма, остеохондроз) дозволить у максимально короткі строки досягнути відновлення та корекції порушених функцій.

Звертайтеся в наш реабілітаційний центр у Львові і ми допоможемо Вам знову відчути радість руху!

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2012

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 20:00
Вівторок:
09:00 — 20:00
Середа:
09:00 — 20:00
Четвер:
09:00 — 20:00
П'ятниця:
09:00 — 20:00
Субота:
10:00 — 15:00
Оновлення даних: 02.12.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

реабілітаційний центр львів, лікування сколіозу, реабілітація після інсульту, плоскостопість лікування, лікування сколіозу у дорослих, дцп лікування львів, сколіоз вправи, лікування сколіозу у дітей, порушення постави фізичні вправи, лікування після інсульту, реабілітаційні центри ціни, інсульт реабілітація, відновлення після паралічу, біль спини реабілітація, грижа вправи львів, міжхребцева грижа реабілітація, біль шиї реабілітація, біль хребта вправи, реабілітація після травми, перелом реабілітація, реабілітація після перелому

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.