ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
Адреса:
79011, м. Львів, вул. Стрийська, 28
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ

ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
Адреса:
79011, м. Львів, вул. Стрийська, 28
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
Адреса:
79011, м. Львів, вул. Стрийська, 28

Діяльність

Фото — ФОРМУЛА РУХУ, ЦЕНТР ФІЗИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ Профіль діяльності центру фізичної реабілітації «Формула руху»:

- дефекти постави, сколіоз, плоскостопість та інші порушення функції стопи (наприклад, клишоногість), кривошия, дисплазія кульшових суглобів;
- дцп, гіпер- та гіпотонус у дітей;
- наслідки травм та захворювань опорно-рухового апарату (після переломів, ендопротезування кульшових та колінних суглобів і т. п);
- порушення діяльності дихальної системи: обструктивні захворювання (бронхіальна астма, обструктивний бронхіт, хозл), емфізема, стани після операцій на легенях (лобектомія, пневмонектомія), пневмоній та плевритів;
- стани після видалення молочної залози (мастектомії);
- відновлення порушених рухових функцій та навчання переміщенням і самообслуговування після перенесеного інсульту, черепно-мозкової та спинномозкової травми.

Пропонуємо:

- консультації фахівців фізичної реабілітації (реабілітаційне обстеження, визначення основних реабілітаційних проблем та завдань, рекомендації щодо подальшої фізичної реабілітації);
- індивідуальні заняття з фізичної реабілітації для дорослих та дітей;
- заняття корекційною гімнастикою для дітей від 3 років та дорослих;
- масаж;
- виготовлення індивідуальних устілок (супінаторів) при різноманітних проблемах стоп;
- підбір ортопедичних виробів і технічних засобів реабілітації (в т.ч. антивальгусне та антиварусне ортопедичне взуття, супінатори, коректори постави, корсети, засоби для профілактики плоскостопості).
- консультації та заняття з логопедом - дефектологом.

1. Реабілітація в спорті. Одним із напрямків роботи ЦФР «Формула руху» є фізична реабілітація в спорті. Цей вид реабілітації передбачає не тільки роботу після травм та захворювань, а також швидке і повне відновлення фізичної працездатності спортсмена, попередження виникнення спортивної травматизації та корекцію тих ланок опорно-рухового апарату, які при специфічних для виду спорту максимальних навантаженнях можуть травмуватися.

Пропонуємо спортсменам та їх тренерам разом із фахівцями ЦФР «Формула руху»:
- продумати, спланувати та реалізувати ефективні програми фізичної реабілітації, які б гармонійно вписалися у тренувальний цикл спортсмена;
- при потребі проходити відновлення із врахуванням особливостей функціонального стану спортсмена;
- пройти фізичну реабілітацію у випадках травмування.

http://www.formula-rukhu.com.ua/posluhy/reabilitatsiia-u-sporti

2. Відтепер усі бажаючі мають можливість замовити індивідуальні устілки, виготовлені на сучасному обладнанні. Основа устілки легкий, стійкий до використання та гіпоалергенний матеріал. Завдячуючи різному ступеню жорсткості матеріалу є можливим створювати устілки під потреби замовника, корегувати розподіл навантаження на стопу в залежності від ваги клієнта, рухової активності, завдань ортезування .

3. В листопаді 2012 року розпочав свою роботу Центр фізичної реабілітації «Формула руху». Три роки тому, прагнучи реалізувати ідею надання широкого спектру реабілітаційних послуг для усіх вікових категорій населення з найрізноманітнішими проблемами нервової, кардіореспіраторної систем та опорно-рухового апарату, фахівці фізичної реабілітації, викладачі кафедри фізичної реабілітації Катерина Тимрук-Скоропад та Оксана Федорович заснували реабілітаційний центр «Формула руху».

http://www.formula-rukhu.com.ua/info-tsentr/novyny/278-try-roky-tomu-vidkryto-formulu-rukhu

4. Співпраця з Anita Care
Розуміючи необхідність фізичної терапії жінок після видалення молочної залози та труднощів з якими вони стикаються в пошуках фахової реабілітаційної допомоги, «ФОРМУЛА РУХУ» вже давно афішувала цей напрямок роботи, наголошуючи на важливості пройти фізичну терапію кожній прооперованій жінці. Тому приємно анонсувати співпрацю в даному напрямку з Кабінетом Anita care (м. Львів), який опікується жінками після мастектомії.

http://www.formula-rukhu.com.ua/info-tsentr/novyny/301-spivpratsia-z-anita-care

5. Логопед
Відтепер у Центрі фізичної реабілітації «Формула руху» можна пройти консультацію та відвідувати заняття із логопедом-дефектологом.

http://www.formula-rukhu.com.ua/info-tsentr/novyny/306-logoped

6. Практичний тренінг ”Техніки переміщень пацієнтів з інвалідністю”
Фізичні терапевти «Формули руху» Олейнікова Надія, Савка Дмитро, Яцуняк Марта провели практичний тренінг для медичних працівників з різних областей України щодо техніки переміщень пацієнтів з інвалідністю. Захід відбувся в період з 30 травня по 3 червня 2016 р. у Львові за підтримки USAID у програмі «Здоров’я жінок України» в рамках проекту «Розширення доступу жінок з інвалідністю до послуг з планування сім’ї та репродуктивного здоров’я».

http://www.formula-rukhu.com.ua/info-tsentr/novyny/299-treningtehnikyperemishchennya

7. Програма «IT-PhysioTherapy», яка націлена на комплексне вирішення і запобігання типових проблем зі здоров’ям людей, професійна діяльність яких пов’язана з тривалою сидячою роботою за комп’ютером.

Попри характерний для людей ІТ-галузі прогресивний підхід до здоров’я, активну фізичну діяльність (тренажерні зали, йога, плавання, біг, їзда на велосипеді тощо) – ця категорія людей стикається з періодичним або постійним болем спини, шиї, голови, швидкою втомлюваністю та іншими супутніми проблемами.

Варіанти програми «IT-PT»:
Інтенсивний курс. Кількість візитів - 20 за місяць. Курс розрахований на 4 тижні, у подальшому перехід на базовий курс.
Базовий курс. Кількість візитів - 12 за місяць. Тривалість - необмежена.
http://www.formula-rukhu.com.ua/napriamky-diialnosti/spetsialni-prohramy/it-physiotherapy

Інформація

Величезне значення у фізичній реабілітації пацієнта з будь-яким захворюванням має грамотний підбір найбільш доцільних та ефективних засобів реабілітації: фізичні вправи, масаж, ортопедичні вироби тощо. З їх допомогою вдається зменшити біль, покращити функції систем організму, відновити втрачені рухові функції, попередити можливі ускладення, прискорити одужання і повернення до колишньої активності. Крім того, фізична реабілітація дарує пацієнтові впевненість в своїх силах та покращує психоемоційний стан.

У реабілітаційному центрі «Формула руху» фізична реабілітація відбувається у співпраці із досвідченими фахівцями фізичної реабілітації, що дозволяє у найшвидші терміни досягати запланованого результату. Індивідуальний підбір засобів і методик робить фізичну реабілітацію в стінах нашої клініки максимально ефективною і безпечною.

Пацієнти з різноманітними захворюваннями та травмами потребують проведення якісної та своєчасної фізичної реабілітації з комплексним використанням фізичних вправ у поєднанні з такими видами та методиками масажу як: класичний; сегментарно-рефлекторний; лімфодренажний.

Індивідуально розроблена програма фізичної реабілітації для діток із порушеннями постави та проблемами зі стопами, з діагнозом ДЦП, для дорослих із неврологічними проблемами (інсульт, черепно- та спинно-мозкова травма, остеохондроз) дозволить у максимально короткі строки досягнути відновлення та корекції порушених функцій.

Звертайтеся в наш реабілітаційний центр у Львові і ми допоможемо Вам знову відчути радість руху!

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2012

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 20:00
Вівторок:
09:00 — 20:00
Середа:
09:00 — 20:00
Четвер:
09:00 — 20:00
П'ятниця:
09:00 — 20:00
Субота:
10:00 — 15:00
Оновлення даних: 11.12.2023 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

реабілітаційний центр у львові, центр фізичної реабілітації львів, реабілітаційні центри львова, фізична реабілітація, лікування сколіозу, реабілітація після інсульту, плоскостопість лікування, лікування сколіозу у дорослих, дцп лікування львів, сколіоз вправи, лікування сколіозу у дітей, порушення постави фізичні вправи, лікування після інсульту, інсульт реабілітація, відновлення після паралічу, біль спини реабілітація, міжхребцева грижа реабілітація, біль шиї реабілітація, реабілітація після травми, реабілітація після перелому

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.