Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Ковжуна, 6
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ПОРТАЛ ТУР, ТУРИСТИЧНА ФІРМА

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Ковжуна, 6
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Ковжуна, 6

Діяльність

Пропонуємо класичні тури в різні країни, тематичні тури, пов’язані з різними святами, SPA-курорти, автобусні тури, екскурсійні тури, лікувальні тури, розважальні тури.

Інформація

«ПОРТАЛ ТУР» - туристична фірма, що пропонує широкий спектр послуг в сфері туризму. На сьогоднішній день наше турагентство є одним з найбільших у Львові і пропонує величезну варіативність вибору гарячих турів по Україні та за її межами.

Компанія «ПОРТАЛ ТУР» пропонує своїм клієнтам:

• Класичні тури в різні країни.
• Тематичні тури, пов’язані з різними святами.
• SPA-курорти.
• Автобусні тури.
• Екскурсійні тури.
• Лікувальні тури.
• Розважальні тури.

Турагентство здатне запропонувати тури в різних цінових діапазонах - як бюджетні, так і «преміум» путівки, які передбачають проживання в самих елітних готелях у всіх кінцях світу.

Агенти знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта - якщо жоден із пропонованих компанією турів не відповідає вашим побажанням, то працівники запропонують індивідуальний тур, який зможе задовольнити всі ваші потреби в повній мірі.

На окрему увагу заслуговують святкові тури - якщо ви хочете незабутньо провести день закоханих, восьме березня або новий рік, то вибравши такий тур без сумнівів досягнете бажаного результату і забезпечите собі відпочинок повний нових яскравих вражень.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 18:00
Вівторок:
10:00 — 18:00
Середа:
10:00 — 18:00
Четвер:
10:00 — 18:00
П'ятниця:
10:00 — 18:00
Оновлення даних: 02.10.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.