Універсальний львівський довідник

ВОДООЧИСТКА ТА ВОДОПІДГОТОВКА

Адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 45а, корп. 5
Поштова адреса:
79019, м. Львів, а/с 6979
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Совик Олег Ігорович — директор
Рік заснування:
1993

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням
  • Роздрібна торгівля у спеціалізованих магазинах непродовольчими товарами
  • Операції з нерухомим майном

Продукція, послуги:

Компанія пропонує наступне обладнання:

1. ФІЛЬТРАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ (ДЛЯ КВАРТИР, МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЗАВОДІВ)
- системи зворотнього осмосу;
- системи знезалізнення;
- системи пом’якшення;
- системи знезараження води;
- фільтри хімічної очистки води;
- фільтраційні реагенти;
- розхідні матеріали;
- таблетована сіль.

2. НАСОСНЕ ОБЛАДНАННЯ (ДЛЯ СВЕРДЛОВИН, ОСОБНЯКІВ, ВИРОБНИЦТВ І Т.Д.)
- насоси на пожежогасіння;
- насоси каналізаційні;
- водяні насосні станції для підвищення тиску;
- насоси на систему опалення;
- свердловинні насоси;
- консольні.
3. НАСОСИ SPOMASZ У ГІГІЄНІЧНОМУ ВИКОНАННІ
4. БАКИ НАКОПИЧУВАЧІ (ПЛАСТИКОВІ) ВІД 100 ДО 20000Л
5. ГІДРОАКУМУЛЯТОРИ ВОДЯНІ І РОЗШИРЮВАЛЬНІ БАКИ В СИСТЕМУ ОПАЛЕННЯ


Також виконуємо встановлення та гарантійне обслуговування. Монтуємо системи очистки води любої складності. Проводимо розрахунки, аналізи води.

Рекламна інформація:

Компанія «ЗІКО» є однією з найстаріших на ринку України операторів сучасного обладнання для водопідготовки, водопостачання, водоочищення, кондиціювання, опалення, каналізації та вентиляції.
З моменту заснування у жовтні 1993 року і до цього часу пріоритетними засадами економічної політики підприємства є постійний пошук і розвиток нових напрямків.

Ми займаємося продажем устаткування тільки від надійних та перевірених виробників - безумовних переможців на цьому ринку за співвідношенням ціна/якість, що обов’язково надають повноцінну гарантію на свою продукцію та професійне сервісне обслуговування.

«ЗІКО» стала компанією з великою кількістю партнерів в Україні та за її межами, командою однодумців з цікавим минулим і чудовими майбутніми перспективами. Ми постачаємо та обслуговуємо насосне обладнання передових світових фірм таких як: «WILO», «GRUNDFOS»,«SPOMASZ», «SPERONI», «CALPEDA», «LOWARA», «PEDROLLO».

Також фірма «ЗІКО» займається комплексним вирішенням важливої і актуальної проблеми сьогодення - фільтрації води. Від підбору необхідного фільтраційного обладнання до повного монтажу систем замовнику, та подальшого його обслуговування.

У нас Ви зможете придбати різноманітні фільтри від простого фільтра-глечика для кухні в своїй квартирі або будиночку, до промислової системи очищення води для заводу або будь-якого підприємства. Наші партнери у цій сфері діяльності: «Екософт», «BRITA», «AQUAFILTER», «Бар’єр».

Крім цього у широкому асортименті пропонується допоміжне та супутнє обладнання: пластикові баки для накопичування і запасу води італійського «ELBI» та українського «Укрхімпласт» виробництва, гідроакумулятори та гідрокомпенсаційні баки, електричні водонагрівачі проточної та акумулятивної дії.

Наші спеціалісти допоможуть Вам грамотно підібрати необхідне обладнання від установки насосів, фільтраційного обладнання до вентиляції або кондиціонування приміщень. А також у майбутньому вирішувати всі питання які будуть пов’язані з нормальним, довготривалим функціонуванням цього обладнання.

Ключові слова:

фільтр для видалення заліза, марганцю та сірководню хлору, фільтр-глечик, баки для зберігання води, гідроакумулятори, водопідготовка, вугільні картриджі, запасні елементи до фільтрів, для душа та ванної, для комплексного очищення, для пом’якшення та обеззалізнення води, для пральних машин, для фільтрів-глечиків, змінні мембрани до гідроакумуляторів, картридж для фільтрів, комплекти картриджів, мінералізатор купити, постфільтр купити, мембрани ціна, мембранний бак купити, насос львів, насосна станція у львові

Маркетингова інформація

Торгова марка:
Viessmann, Buderus, Bosch, Vaillant, Lamborghini, Beretta, Ferrolli, Protherm, Kalvis, Dakon,Viadrus, Kospel, Німеччина, Італія, Словакія, Литва, Чехія, Україна
Торгова марка:
Wilo, Spomasz, Speroni Pedrollo, Grundfos, Lowara, Calpeda, Zenit, Водолій, Німеччина, Італія, Україна
Торгова марка:
Ecosoft, Brita, Aquafilter, Аквадар, Бар’єр

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
20780508
Банк:
ПАТ ”Банк Форум” в м.Київ
МФО:
322948
Р/рахунок:
26004301075583

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Угольков Євгеній Олегович — Маркетолог
Дата перевірки:
21.03.2019