Універсальний львівський довідник

МІСТЕР ДЕКО, ТОВАРИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ІНТЕР’ЄРУ

Юридична адреса:
79071, м. Львів, вул. Щирецька, 36/5
Фактична адреса:
79071м. Львів, вул. Щирецька, 36
Телефон основний:
(097) 2385587
Телефони:
(032) 2958320

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Ви хочете змін, Вам хочеться чогось новенького, Ваш будинок давно не отримував подарунків у вигляді нового оздоблення, або декору, Ваш сон не міцний і не солодкий, Вам здається все сірим і не яскравим?

Це все можна виправити і дуже просто - переклейте шпалери або замініть штори, поміняйте місцями меблі, виберіть для себе і рідних ортопедичні подушки або нову шовковисту постіль, купіть барвисту картину і повірте, - відразу стане веселіше і затишніше. Настрій підніметься, очі порадуються, сон стане міцним, засинати і прокидатися буде приємно, отримаєте задоволення від простих речей і все буде добре!

Компанія «Містер деко» - вносить у Ваше життя яскраві барви. Ви захочете змін, а ми завжди готові допомогти Вам вибрати і купити товари для обробки і декору будинку: шпалери, фото-шпалери, скло-шпалери, фрески, клей для шпалер, домашній текстиль (постільна білизна, подушки, ковдри, ортопедичні товари, рушники, халати, тапочки і. т.д), світильники, люстри, бра, торшери, сонце-захисні системи (рулонні штори, плісе, маркізи), карнизи. Величезний асортимент продукції, у повсякденному продажу, налічує десятки тисяч різних товарів:
- Шпалери;
- Фото-шпалери;
- домашній текстиль;
- Сонцезахисні системи;
- Карнизи;

Службова інформація

Дата перевірки:
10.03.2017