Універсальний львівський довідник

ЗАХІДНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ТУРИЗМУ, ПРАТ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Вороного, 5
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Графчак Людмила Федорівна

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Всебічна допомога в оформленні необхідних документів для виїзду на ПМЖ в Канаду, Францію, США, Польщу, Чехію та для отримання грін-карти. Професійні переклади з європейських мов і навпаки. Нотаріальне завірення перекладів з накладанням гербової печатки.

Комплексне обслуговування вітчизняних та іноземних туристів у Львові, інших містах України і пострадянських держав: організація проживання, супроводу, переїзду, екскурсій, відпочинку, санаторно-курортного лікування, подорожей, ділових заходів (переговорів, конференцій семінарів). Всі види туристичного страхування. Бронювання і придбання квитків.

Рекламна інформація:

Компанія «Західний Регіональний Центр Туризму» виникла з організації «Інтурист», яку було засновано у 1957році. Зараз це успішна, процвітаюча фірма з багаторічним досвідом роботи в різних економічних системах і умовах, яка задіює кращих спеціалістів в галузі перекладів, оформленні міграційних документів та туризму.

Ми здійснюємо усні і письмові переклади на основні європейські мови і з них. Нашим мовознавцям під силу наукові, медичні, юридичні, технологічні, освітні, художні та офіційні тексти. Документи завіряються підписом перекладача, офіційною печаткою і засвідченням нотаріуса. Виконані замовлення оплачуються готівковим або безготівковим розрахунком, з урахуванням діючих знижок.

Кваліфіковані спеціалісти центру допоможуть Вам оформити повний пакет документів, які необхідні для виїзду на постійне місце проживання в розвинуті країни, а також для отримання грін-карти (консультації, супровід, сприяння).

Повний спектр туристичних послуг надаємо клієнтам з України та з-за кордону. Обслуговуємо індивідуальні і сімейні вояжі, групові поїздки (в тому числі дитячих колективів), бізнес-тури. Все, від вибору місця відпочинку до придбання квитків. Наші менеджери продумують кожну деталь, щоб ваш відпочинок пройшов бездоганно!

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
13829065

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
16.11.2018