Універсальний львівський довідник

САЛЬВЕ, МЕРЕЖА АПТЕКА

Фактична адреса:
79024м. Львів, вул. Хмельницького, 212 корп. 2, пов. 6
Телефон основний:
(032) 2444344
Телефони:
(032) 2425991
Факс:
(032) 2425990

Про компанію

Рік заснування:
2001

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Повний спектр фармацевтичної продукції та виробів медичного призначення.

Лікарські засоби, біологічно-активні добавки, предмети гігієни та товари для дітей, дермокосметика відомих французьких марок.

Рекламна інформація:

Мережа аптек «Сальве» - це 104 структурних підрозділи, з яких 86 аптек і 18 аптечних пунктів. Персонал компанії включає понад 600 кваліфікованих працівників. Мережа аптек охоплює Волинську (м.Луцьк, м.Ковель, м.Нововолинськ, м.Володимир-Волинський, смт.Маневичі, смт.Жовтневе, смт.Ратне), Львівську (м.Львів, м.Стрий, м.Самбір, м.Жовква, м.Жидачів, м.Борислав, м.Дрогобич, м.Турка, м.Броди, м.Червоноград, м.Золочів), Рівненську (м.Рівне, м.Здолбунів, смт.Володимирець, м.Кузнецовськ, м.Дубно, м.Березне, смт.Соснове), Івано-Франківську (м.Івано-Франківськ, м.Бурштин, м.Снятин), Закарпатську (м.Мукачево, м.Виноградів, м.Тячів), Житомирську (м.Житомир, м.Новоград-Волинський, м.Баранівка, смт.Першотравенськ, смт.Довбиш) і Хмельницьку (м.Славута, м.Шепетівка) області. І ми не зупиняємось на досягнутому.

Наша робота спрямована на збереження і забезпечення здоров’я населення, на покращення його якості шляхом надання висококваліфікованої фармацевтичної допомоги.

Ми працюємо над забезпеченням населення відповідними ліками належної якості, які реалізуються в належних умовах, за доступною ціною, у зручному місці і в потрібний час.

Також, нам приємно повідомити про старт у жовтні 2011 року проекту екологічно чистої упаковки при відпуску ліків. Даний проект передбачає відпуск ліків у паперових пакетах, що підлягають вторинній переробці. Таким чином, ми разом з Вами піклуючись про здоров’я - піклуємось про довкілля.

Ключові слова:

аптечна довідка, пошук ліків, аптека львів, адреси аптек львова, продаж медикаментів, французька лікувальна косметика львів, антибіотики, антисептики, аптечні мережі, базарна, в галицькому районі, в центрі центр, в шевченківському районі, довженка, довідкова аптек, залізничний район, залізничного району, золота, консультації провізора, краківська, купити ліки, лікарські засоби, ліки, луганська, мазепи, медикаменти, медичні засоби, медичні товари, миколайчука, на сихові сихів, наукова, огієнка, пасічна, продаж товарів медичного призначення, стрийська, угорська, фармацевтичні засоби, федьковича, франка, франківський район, франківського району, хмельницького, шевченківський район, широка, шприци

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
36248737

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Угринюк Ірина — маркетолог
Дата перевірки:
10.02.2016