Універсальний львівський довідник

ПРОФІЛАКТИЧНО-ОРТОПЕДИЧНЕ ВЗУТТЯ

Фактична адреса:
79071м. Львів, вул. Щирецька, 36 ТЦ «Карпати», маг. №109
Телефон основний:
(097) 4787474

Про компанію

Керівник:
Іваськевич С. А.

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Ми пропонуємо сервіс безкоштовної діагностики дитячої стопи, для визначення її стану. За допомогою фотометру продавець визначить відбиток стопи та рівень вальгусного викривлення п’яти.

Відповідно до результатів діагностики буде запропоновано здорове ортопедичне взуття з індивідуально підібраною устілкою, яка відповідає потребам стопи Вашої дитини.

Модний, стильний та якісний одяг для дітей та підлітків.

Рекламна інформація:

Магазин ”ЗЕФІР” пропонує модний з Італії, Португалії, Іспанії та Польщі для дітей 7-16 років.

Профілактично-ортопедичне взуття Dr-Kong від 21-38 р.

Dr. Kong — взуття та устілка індивідуально підібрані відповідно до стану ніг Вашої дитини.

Компанія DR. KONG, керуючись університетськими дослідженнями та висновками лікарів-ортопедів, розробила Здорове ортопедичне взуття. Все взуття DR. KONG вироблено виключно з високоякісних та безпечних матеріалів, є сертифікованим на території України.

Ключові слова:

дитяче взуття львів, дитячий одяг львів, ортопедичне дитяче взуття, ортопедичне взуття для дітей купити, верхній одяг, штани, джинси, шорти, спідниця, плаття, футболка, спортивні костюми, дитячий одяг, одяг для дітей, підлітковий одяг, одяг для підлітків, модний дитячий одяг, дитячий одяг з Італії, дитяче взуття, кросівки, профілактично-ортопедичне взуття, кеди, взуття львів, магазин взуття, дитячі магазини львів, шкільна форма львів, твк південний, ринок південний львів, дитячі товари львів, дитячі магазини, дитячий магазин львів, підлітковий одяг інтернет магазин, магазин дитячих товарів львів, дитячі магазини у львові, товари для дітей львів, львів дитячі магазини, львів магазини взуття, взуття львів ціни, дешеве взуття у львові, взуття для дітей львів, дитяче взуття у львові, одяг для підлітків львів, якісне взуття у львові

Графік роботи

Вівторок:
від 10:00 до 19:00
Середа:
від 10:00 до 19:00
Четвер:
від 10:00 до 19:00
П'ятниця:
від 10:00 до 19:00
Субота:
від 10:00 до 19:00
Неділя:
від 10:00 до 19:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Світлана Андріївна
Дата перевірки:
13.07.2017