Універсальний львівський довідник

ОСТРІВ СКАРБІВ, КЛУБ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ

Фактична адреса:
79011м. Львів, вул. Франка, 54
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Організація туристичних подорожей і відпочинку в Україні, Європі, та ще п’ятидесяти країнах світу. Постійно пропонуємо: індивідуальні, сімейні, групові поїздки (в тому числі шкільні); автобусні і авіа- перевезення чартерними і регулярними рейсами, або за індивідуально складеним маршрутом; спецпропозиції – термінові, тематичні, сезонні, культурні, шопінг тури; компетентний супровід під час оформлення необхідних документів.

Рекламна інформація:

Якщо ви шукаєте унікальну можливість відпочити від повсякденної праці та насолодитись архітектурними родзинками Європи, принадами екзотичних країн, побачити неповторну красу островів, скуштувати кулінарні шедеври різноманітних кухонь, туристична фірма «Острів скарбів» запрошує вас до співпраці.

Компанія є членом Асоціації лідерів Турбізнесу України і має таких солідних львівських партнерів, як нічний клуб «ElDorado», розважальний центр «Fashion Club» і магазин «Антураж».

Досвідчені менеджери турагентства «Острів скарбів» допоможуть швидко підібрати індивідуальний чи груповий тур, забезпечать комфортний переїзд авто- та авіатранспортом і достойні умови проживання, а також нададуть допомогу в оформленні документів.

Серед наших пропозицій - незабутній весільний відпочинок, лікування у відомих бальнеологічних курортах українських Карпат і Європи, паломництво на Святу Землю, цікаві та захоплюючі канікули для школярів. А спеціальна пропозиція вихідного дня допоможе вам оригінально та весело провести weekend. Разом з нами ви маєте змогу відвідати фестивалі, концерти, конкурси, популярні розпродажі, та інші видатні події.

Для наших клієнтів постійно діють системи знижок!

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:30
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 10:00 до 15:00

Службова інформація

Дата перевірки:
13.08.2019