Універсальний львівський довідник

BROCARD, МЕРЕЖА ПАРФУМЕРНИХ МАГАЗИНІВ

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
(0800) 508880

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

BROCARD - це сучасна, престижна мережа магазинів парфумерії та косметики.
Сьогодні мережа магазинів BROCARD налічує більше 55 магазинів, які розташовані в містах: Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Симферопіль, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Парфумерні магазини BROCARD відрізняються широким асортиментом. У кожному магазині представлені парфумерія, декоративна косметика і засоби догляду за шкірою більше ніж 200 світових брендів класу люкс і брідж (від Gucci, Chanel, Dior, Lancome, Estee Lauder до Marc O`Polo, Mexx, Naomi Campbell, Cindy Crawford).
Площа магазинів BROCARD від 250 до 1000 кв. м. Найбільший магазин BROCARD розташований у Києві в ТЦ «Арена Сіті», його площа становить близько 1000 кв. м.

Відмінність магазинів BROCARD полягає також в організації торгівлі у форматі open service із зручним поділом товару на торговому обладнанні на групи парфумерія, засоби по догляду, косметика.

Сучасність BROCARD підкреслюють hi-tech стиль магазинів з використанням великої кількості дзеркал як елементу декору, яскраве холодне освітлення та широкі вхідні групи, що стирають межу між внутрішнім і зовнішнім простором магазина.

Службова інформація

Дата перевірки:
03.01.2018