Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

BROCARD, МЕРЕЖА ПАРФУМЕРНИХ МАГАЗИНІВ

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

BROCARD - це сучасна, престижна мережа магазинів парфумерії та косметики.

Парфумерні магазини BROCARD відрізняються широким асортиментом. У кожному магазині представлені парфумерія, декоративна косметика і засоби догляду за шкірою більше ніж 200 світових брендів класу люкс і брідж (від Gucci, Chanel, Dior, Lancome, Estee Lauder до Marc O`Polo, Mexx, Naomi Campbell, Cindy Crawford).
Площа магазинів BROCARD від 250 до 1000 кв. м. Найбільший магазин BROCARD розташований у Києві в ТЦ «Арена Сіті», його площа становить близько 1000 кв. м.

Відмінність магазинів BROCARD полягає також в організації торгівлі у форматі open service із зручним поділом товару на торговому обладнанні на групи парфумерія, засоби по догляду, косметика.

Сучасність BROCARD підкреслюють hi-tech стиль магазинів з використанням великої кількості дзеркал як елементу декору, яскраве холодне освітлення та широкі вхідні групи, що стирають межу між внутрішнім і зовнішнім простором магазина.

Рубрики

Оновлення даних: 02.02.2024 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.