Універсальний львівський довідник

ГЕРМЕСАВТО, ГУРТОВНЯ АВТОЗАПЧАСТИН

Адреса:
81100, Львівська обл., Пустомитівський р-н, м. Пустомити, вул. Глинська, 14
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Рік заснування:
2012

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Продаж запчастин до автомобілів різних марок. Широкий асортимент складає більше 50 000 найменувань товарів, серед яких кузовні деталі, запасні частини гальмівної, паливної та вихлопної систем, оптика, скло, радіатори, амортизатори, фільтри, прокладки, гідравліка і акумулятори, а також мастила, хімія, витратні матеріали та супутні товари. Для гуртових покупців передбачені спеціальні ціни.

У нас можна придбати оригінальні автозапчастини і їх аналоги. Вся продукція якісна і відповідно сертифікована.

Рекламна інформація:

Гуртівня автозапчастин «Гермесавто» є одним з найбільших продавців в західному регіоні. На двох її складах зосереджена велика кількість продукції – біля 70 000 найменувань габаритних і дрібних деталей і запасних частин, елементів оздоблення салону, засобів догляду і захисту, мастильних і витратних матеріалів, контрольно-вимірювальних приладів, аксесуарів і супутніх товарів. Всі вони мають сертифікати якості і відповідності вимогам екологічної безпеки.

Кваліфіковані продавці-консультанти миттєво зорієнтують Вас, підкажуть оптимальний варіант. Це може бути оригінальна запчастина, або аналогічна, але іншого виробника, для тих клієнтів, які бажають заощадити. Якщо потрібного раптом немає в наявності, необхыдно трохи зачекати і замовлення буде доставлено прямо за вказаною адресою.

Користувачі інтернету дуже просто можуть замовити будь-яку позицію з прайс-листа через інтернет. На сайті фірми міститься всі необхідні відомості про товари і послуги «Гермесавто».

Торговий заклад запрошує до співпраці гуртових покупців. Для них передбачені спеціальні ціни, а також інформація, гарантії і сприяння розвитку власного бізнесу.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 14:00

Службова інформація

Дата перевірки:
12.03.2018