Універсальний львівський довідник

БЕРИ ВСЕ, ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ПОСУДУ І ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Фактична адреса:
82100Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Міцкевича, 7
Телефон основний:
(097) 8604682
Телефони:
(063) 8537064

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Барбекю
- Декор
- Дитячі набори
- Кухонні аксесуари
- Ножі
- Побутова техніка для гігієни
- Посуд для зберігання їжі
- Посуд для приготування
- Посуд для сервірування столу
- Сковорідки і сотейники
- Столові прибори
- Техніка для дому
- Техніка для кухні

Рекламна інформація:

Інтернет-магазин Бери Все є один з зростаючих в Україні. Заснований в 2012 році магазин вийшов на ринок продажів, зробивши акцент на сегменті широкого асортименту побутової техніки та посуду

Завдяки професійному та сумлінному підходу до ведення бізнесу, магазин став користуватися всезростаючої популярністю у користувачів мережі, поступово завойовуючи довіру Клієнтів, що в умовах сучасного наднасичене пропозиціями ринку є фактом що говорить самим за себе.

Сьогодні ми пропонуємо нашим покупцям максимально розширений спектр напрямків, що охоплює практично всю різноманітність сучасної техніки, посуду та електроніки для будинку. Одночасно з цим асортиментну наповнення нашого магазину є одним з найбільш повних і глибоких.
Основним завданням, яке ми ставимо перед собою з моменту заснування компанії, є надання нашим Клієнтам можливості широкого вибору і придбання високоякісної техніки, посуду по максимально доступною ціною з її доставкою в найкоротші терміни по всій території Україні.

Нашими партнерами є провідні постачальники побутової техніки, посуду та електроніки, що займаються офіційним ввезенням на територію України сертифікованої продукції практично всіх відомих виробників, таких як: BergHOFF, Cook&co, Maestro, Pasabahce, Wilmax, Lessner, Clatronic, Bachmayer, Big Green Egg, Bohmann, Rotex, Zelmer, Braun, Скарлет, Bergner і багатьох-багатьох інших.

Службова інформація

Дата перевірки:
24.12.2015