Універсальний львівський довідник

ГАЛСІЛЬЛІС, ЛГП

Фактична адреса:
79024м. Львів, вул. Промислова, 9, к. 1
Телефон основний:
Факс:

Про компанію

Рік заснування:
2000
Чисельність працівників:
678

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Комунальне підприємство веде господарську діяльність в таких напрямках: здійснює планову рубку і чистку лісонасаджень, переробляє деревину і реалізує столярні вироби, тирсо-стружечні і паливні матеріали; проводить аукціонні торги з продажу необробленої деревини; вирощує в теплицях ЛГП, а потім реалізує саджанці лісових дерев та кущів; продає мед, продукти бджільництва, бджолині сім’ї, матки; заготовляє і збуває лікарську сировину, ягоди, гриби та новорічні ялинки.

Рекламна інформація:

Підприємство було створено в 2000 році задля упорядкування діяльності місцевих господарств по лісозаготівлі та охороні і відновленню лісових насаджень у регіоні. Лісництво здійснює активну господарську і природоохоронну діяльність, провадить освітні заходи серед молоді, а також взаємодіє з громадськістю.

Сьогодні ОКС ЛПГ «Галсільліс» має розвинуту структуру – 18 дочірніх підприємств, потужну виробничу базу з переробки деревини, виготовленню столярних виробів і супутніх матеріалів, збору і реалізації плодів лісокористування, вирощуванню саджанців і інше.

Під охороною і опікою КП находяться національні і регіональні ландшафтні парки, лісові заказники, пам’ятки природи, які потрібно зберегти для майбутніх поколінь. Проводяться санітарно-оздоровчі заходи і лісовідновлення, охорона від пожежної небезпеки і незаконної вирубки, приймаються міри проти браконьєрства.

Керівництво підприємства веде політику прозорості та відкритості і особисто проводить прийом громадян в визначений час.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
30918317

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
30.01.2017